Skip to main content

Czy Leszek Heinzel stanie na wysokości zadania?

portret użytkownika witold k
heinzel.jpg

Czy Leszek Heinzel stanie na wysokości zadania i podziękuje piotrkowskiemu podatnikowi za dyrektorską pensję? Niesamowita okazja do pokazania podstawowych wartości, którym Leszek służy. Postawa, która postawi Leszka Heninzla w szyku z dziadkiem stryjecznym – otworzy szansę na polityczną karierę.

Nie chce mi się linkować choćby tylko swoich wystąpień tutaj złożonych w ciągu halowych lat, że tak to wyrażę. Każdy, kto cokolwiek wie na temat kupowania średnio przydatnego pajaca od Żerków – mojego kuzyna po Królach – wie, że to szyty na miarę przetarg. Właśnie Sąd po latach kolejny raz podaje, że szycie przebiegało wedle wyznaczonych ścieżek, a do niego (Sądu) należy interpretacja. Jaka by nie była, ma nazwisko sędziego, bardzo ważny element demokracji... jak mówią.

Mogę zrozumieć lojalność wobec PROM-u (do tej pory) – mowa o udawaniu, że deszcz pada – niewidzeniu wplątania młodego chłopaka w próbę budowania koterii w RM poprzez znaczony przetarg. Ja odszedłbym z OSiR zaraz po ujawnieniu afery z halą balonową. Liczę, że Leszek Heinzel postąpi jak trzeba. Odda dyrektorski stołek w OSiR. Tego potrzebuje lokalna polityka, Sąd i poczucie zwykłej uczciwości.

witold k.

26 października 2016

PS. Pozostawienie tej sprawy tak jak jest, upojenie się PROM-u kolejnym zwycięstwem nad konkurentem do lokalnego tortu to danie satysfakcji pełzającemu gadowi z Magdalenki czy Nocnej Zmiany. Wyrok uniewinniający to prowokacja, to budowanie faktów podobne do szeregu procesów, jakie właśnie trwają, których celem jest upadek obecnej ekipy. A ta... naiwna - jak kiedyś PRL. Leszku, możesz tu dać przykład - potrzebny jak łyk spragnionemu wody. Właśnie stajesz się marionetką już nie PROM-u a KOD-u.

27.X.2016

4.52941
Ocena: 4.5 (17 głosów)
Twoja ocena: Brak