Skip to main content

Multi medialne zasoby osobowe

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Z lekka wystrachany PROM wszedł w kolejny etap samo destrukcji. Okazuje się, że niepoliczone do tej pory szeregi szwagrów, pociotków, kuzynów królika to - „zasoby osobowe”, które musiałyby uruchomić intelektualne zasoby. Sprawa pilotowana przez radnego Krzysztofa Kozłowskiego

Wreszcie! Niestety, za późno. Znam przykład oczekiwania ca 20 lat na stołek - za skuteczne wpisanie syna koleżanki na listę do Rady Miejskiej. Sorki 90% zasobów to właśnie tacy. Ich zasoby intelektualne, jeśli jeszcze coś zostało - wylądowały w szatni. W biurze obowiązują procedury, a nie zasoby intelektualne.

Multimedialne, znaczy odlotowe te zasoby, a to dlatego, że odleciały od świata realnego na rzecz świata, w którym żyją dzięki owym zasobom, które nie znają dnia ani godziny.

Oferowałem przed laty znajomym królika miejsce - azyl na naszym portalu, aby mogli się wylegitymować jakąś samodzielnością, która mogłaby się przydać jak już PROM się rozleci. Do tej pory wyciągniętej liny ratunkowej nie podjęli.

Jeszcze zdanie o multimedialnym odlocie na Plac Pofranciszkański.
W pierwszej kadencji u przewodniczącego RM pojawili się Żydzi w sprawie zwrotu gminie żydowskiej Bóżnicy. Nie wiem, czy byli to biznesmeni z przedsiębiorstwa Holocaust, czy piotrkowscy Żydzi, którzy chcieliby zachować swoją piotrkowską spuściznę. Pan Przewodniczący uznał ich nadzieje, informując, że Bożnicę hitlerowcy zrównali z zmienią, a dziś jest to biblioteka. Jeśli kiedyś wybudują miastu nowoczesną bibliotekę to możemy do tematu wrócić. To po pierwsze. Po kolejne mamy tych piotrkowian, którzy do tej pory nie rozliczyli się z kasy przepranej na zmianie ustroju. Mowa o milionach złotych. Jeśli dołożyć dobrowolne składki obywateli jako cegiełki do wspólnej sprawy...

Tu mamy jeszcze jeden element. Mianowice przewidywalność ówczesnych piotrkowskich bolszewików, którzy z wielu ruin uznali odbudowanie tej, która może przydać się w kontaktach z Michnikami, Wolińskimi, Szechterami, Stolzmanami.

Polskim Żydom dane jest ustosunkować się do wskazanych ziomków - wrogów Polski. Mogliby finansować bieżące koszty utrzymania potrzebnej miastu nowoczesnej multimedialnej budowli. Ja widziałem taką na miejscu pomnika Komara – to tak dla przypomnienia. Podobną funkcję ma hala u Panien Dominikanek. Także, jeśli kolejna, to w tym rozdaniu, które wskazałem.

witold k

26 października 2016

4.636365
Ocena: 4.6 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak