Skip to main content

Dziś posiedzenie rady komisarzy

portret użytkownika witold k
logo unia.jpg

Nie omieszkam tego skomentować - tego chichotu historii.

13 stycznia 2016

Na zdjęciu... oczywiście pozowanie do zdjęcia zaraz po obradach Rady Komisarzy Ludowych ca 1919 rok. Wstępnie rozgarnięty w historii wie, że rodzina carska zginęła z ręki jeszcze niewypasionych kotów, bolszewików, działających na zlecenie twórców rewolucji, która miała za cel przejęcie bogactw Carskiej Rosji. Nieźle szło, aż tu Wisarionowicz towarzystwo pogonił.

W Polsce Gomułka. Potem wiemy. Komandosi, Latający Uniwersytet, KOR, ROAD, UD, PO, Nowoczesna. W międzyczasie rzeczowe potrzeby politycznego i gospodarczego jednoczenia się Europy zostały poprzerastane, jak rakiem, nowymi powiązaniami koteryjno-mafijnymi. W tym miejscu należy wskazać, że u nas to nie PiS jest formacją, która powinna czyścić bajzel po bękarcie z Magdalenki - IIIRP.

Do meritum. Wśród współczesnych Komisarzy, także niedojdów (procedury) parlamentarzystów PE mamy taką samą jak wtedy agenturę wpływu. Obecne spasione koty mają o tyle lepiej, że nikt nie dopuści do głosownia niezgodnego z celami nadrzędnymi - to jedno. A drugie - nikt nie zabije posła za to, że ważył się zagłosować przeciw woli współczesnego Wisaronowicza. Najgłośniejsi krzykacze stawiający Polskę do raportu to nieprzydatni pożeracze diet - od lat, od dziesiątków lat. Kto i po co trzyma na żołdach takich żołdaków?

Istotą polityki – matki mądrości – jest nieformalne porozumienie zdrowych elementów europejskich żywiołów, które w perspektywie opróżni europejskie salony z lewactwa, jego orszaku i sponsorów. UE mądrzeje. Do opróżniania mediów z resortowych dzieci już się nie czepia. Dlaczego? Bo łapy poparzyła… Zniosą i opróżnienie TK z zaufanych. My natomiast musimy wykazać się większą mądrością i roztropnością niż przed 1939 rokiem. –Musimy przenieść w latach nieunikniony atak na nas – potencjalnych liderów nowej UE.

witold k

14 stycznia 2016

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak