Skip to main content
portret użytkownika witold k
kod.png

To moje kolejne zapytanie o to, czy nowa władza (po raz trzeci) funduje nam „Epokę Gierka” - bieżące trwanie za oddanie gospodarki, własności, pod dyktando obcych.

Powstanie i sztuczne pompowanie przez michnikowszczyznę kolejnego po KOR (nigdy nie zbilansowanego) KOD-u jest kolejną, już przerabianą formą wyprowadzania w pole kiedyś komunistów, dziś pisowców.

Zbieżności: środowiskowa i polityczna tak oczywiste, że po oczach wali. Przypomnę: Gomułka zinfiltrował liderów KKK. Jednych zapuszkował, żeby mogli studia pokończyć, innych zmusił do emigracji. Żyd nie znosi Goja. W tym wypadku Chama. KKK dokonuje samorozwiązania: kierownictwo mające za cel zniszczenie PRL-u przenosi się do Francji. Kontakt z krajem to tzw. Komandosi, którzy w komunistycznym państwie, czarterowanymi samolotami, krążą Warszawa - Paryż, przygotowują kolejne i kolejne formy obalenia Gomułki i zastąpienia go Gierkiem. W 1972 roku było wiadomo, że PRL nie wyzwoli się od długu. Komandosi przechodzą do kolejnej formy: Latający Uniwersytet, a stąd do KOR. Wywalają nielojalnych przyjmują B. Komorowskiego. Inni sami odchodzą: (ROPCiO), Solidarność, ROAD, UD, KLD, PO. (Geremek miał zostać Prezydentem III RP).

A PiS jak PZPR, jak „Chamy” w socjal na kredyt... Dlaczego!? Dlaczego PiS wdał się w rozmowy w Magdalence? Dlaczego rzez lata niszczył polski żywioł? Dlaczego dziś nie mówi, od kogo ma pieniądze na uruchomione formy utrzymywania trzody (rozdawania broni żołnierzom, leki dla starych, etaty dla młodych, stołki dla swoich). Dlaczego nie korzysta z niebywałej szansy na upodmiotowienie polskiego podatnika? Nie powie o rzeczywistej pozycji Polski w układzie ideologiczno-politycznym, nie organizuje form pomocy Państwu. Marnuje czas. KOR-owcy od Michnika podpuszczali ludzi, a PZPR talony swoim za firankami rozdawała.

Mogę zrozumieć politykę usypiającą czas ostatecznego rozliczenia III RP. Nie mogę zaakceptować powtórki z PRL – naiwności, nieodpowiedzialności. Mogę bronić PiS - robię to, ale na miły Bóg - chcę słyszeć, czytać przekaz dla wstępnie rozgarniętego! Widzę! Dużo się dzieje ale...

witold k

29 listopada 2015

3.666665
Ocena: 3.7 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak