Skip to main content

Wyrodne dzieci III RP

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Bon mot „wyrodne dzieci III RP” uknułem na potrzeby określenia lokalnych inwazji post ubeckiej biznesowej, lokalnej grupy. Było to strasznie dawno. Dotyczyło, że tak powiem, wrogów – przynajmniej ubeka z osobistej teczki IPN, który (pewnie) dożywotnio pobiera żołd w prywatnej firmie, której kiedyś pośredniczył w załatwieniu monopolu na obsługę faktur telekomunikacji. Wygląda na to, że jeszcze po śmierci będzie brał pensję. Potem trzeba było nazwać wyrodnymi dziećmi Maniutkomanię (PROM). Różnica miedzy nimi to miejsce żerowania na podatkach (znaczony biznes), budżecie - klika okupująca np. Samorządy. Jeszcze jeden z drugim chwali się: 4, 5 czy 6 kadencją! Makabra.

Wskazany obrazek pokazuje typową zdradę elit z czasów kolonialnych. Obecny Bliski Wschód, moi mili parafinie, to efekt zdrady tamtejszych elit, które poszły na służbę u obcego kosztem tubylców. Marionetki Zimnej Wojny. U nas mamy do czynienia z marionetkami nowego etapu europejskiej rozgrywki. Jedyne, co możemy, to konsolidacja. Maksymalna możliwa współpraca ponad podziałami. III RP to bękart z Magdalenki.

Jak nazywam, para prawicowy łobuz PiS uruchamia drugą grubą kreskę. Przy otwartej kurtynie powołuje antykorupcyjną służbę i mówi, że nie oglądamy się do tyłu, biorąc jednak postsowiecką przyrodzoną chęć do korupcji zastrzegamy sobie prawo prowokacji. Co mieliśmy? Ci, do których wyciągnięto rękę, zamiast otworzyć się na lojalność, uruchomić rozszerzanie komórek mózgowych w sprawie zmniejszania fiskalizmu w zamian za uczciwość w podatkach, obaliły PiS-owską administrację. Więcej: podpuściły naiwniaków(PO) umoczyły ich w korupcji.

Obecnie mamy jazgot Wyrodnych Dzieci, którym rozum odebrało jak niegdyś - w czasie powoływania CBA. Nie trudno zorientować się, jaki będzie ich koniec. Zamieszanie - niepotrzebne, palenie mostów przez tych, którzy mogliby służyć Najjaśniejszej. Trudno bowiem nie zauważyć dobrych intencji części Wyrodnych Dzieci.

Ekipa rządząca marnuje czas. Pytam: Kto w Piotrkowie przejmuje inicjatywę nowej fali, kto ją pokazuje, promuje - zbiera zaplecze; przedstawia oceny, opinie, polemizuje. Gdzie?

witold k

26 listopada 2015

4.333335
Ocena: 4.3 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

kto w Piotrkowie przejmuje inicjatywę nowej fali, ....?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
5
Quote:

... kto w Piotrkowie przejmuje inicjatywę nowej fali, kto ją pokazuje, promuje - zbiera zaplecze. Przedstawia: oceny, opinie, polemizuje. Gdzie?

Jak to kto! Witold Kowalczyk i niezależnie od Ciebie środowisko "Pobudki" i Pana Posła od Kukiz-15 !!!

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.