Skip to main content

Wyjdzie Szydło z wora

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Wyjdzie, nie ma rady - szydło z wora. Co zatem ma zrobić zwolennik tzw. polskiej Prawicy? Nie zagłosuję na bankową, platformerską czy wsi-ową prawicę. Mam zostać w domu!

Ten art nigdy nie powinien pojawić się na portalu pretendującym do monopolu na pro pisowskiej prawicy. Ręce opadają. W jego miejscu powinien był być uwieszony tekst o oryginalnym pomyśle kolejnej grupy startującej do polskiego tortu. Zbiórka na działalność partyjną, to mocno spóźniona realizacja podstawowego obowiązku wobec suwerena. Już pisałem, nie tylko Icki ale i Goje kasują Goi…

Nam dajcie pieniądze, a nie tym, którym zaufać byśmy nie polecali - winno lecieć z maszynki propagandowej PiS. Rzekome oburzenie wyrażone w załączonym wyżej tekście jest w najwyższym stopniu oburzające. Jest okrzykiem (…).

Tyle tytułem wstępu.

Homo sovieticus rozprzestrzenił się w całej naszej publicznej rzeczywistości. Nie tylko w wyżej wykazanym przypadku. Dni Miasta, Wsi... czego tam jeszcze nie ma, na co można załapać z budżetu. A to pobiegać, pojeździć, wszystko, co jest właśnie modne - na co można rzucić pieniądzem podatnika i odbić swoją podobiznę jak w lustrze przed lokalnym motłochem wynieść się – usadzić przed kolejną rozgrywką.

Powtarzam: Imprezy masowe powinny być współfinansowane przez ich uczestników – Karta Miejska. Święto Miasta - to święto jego Obywateli, a nie! zaimportowanych (zafakturowanych) gości. Z podatników (mieszkańców) nie robimy naiwniaków, a dajemy im czas na pokazanie się.

witold k

27 czerwca 2016

4
Ocena: 4 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak