Skip to main content

Zorza III?

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Myślicie, że bajzlem, jaki właśnie media fundują, nikt nie kieruje? Że tańce wokół ordynacji (podatkowe, wyborcze), JOW-ów, anty partyjności, festiwali zboków – nie są koordynowane po to, aby po raz kolejny oszukać polskiego podatnika? Są! I nie tyle przez sztab kierujący (resortowe dzieci) choć też, co przez zamulenie głów. Junacy i traktorzystki w szaleńczej akcji - jak niegdyś.

Wychowali spec komando i kupony odcinają. Z historii: Siedzę sobie w gabinecie kierownika RE i funkcjonariusza WUSW (w jednej osobie) postawionego na kierowniczej funkcji w RE w związku z SOR Energetyk. Za chwilę ma odbyć się narada. Kolejni kierownicy działów, wchodząc do gabinetu szefa, stają niemal na baczność i przepraszają za kilkusekundowe spóźnienia. Na to szef: No proszę, generała już nie ma, a wojsko odpowiednie morale, jak miało, tak ma. To był czas po oficjalnym rozwiązaniu Junty Wojskowej. Widzę ten obrazek na co dzień w mediach "mętnego nurtu" - jak Ojciec Rydzyk nazwał.

Do meritum.
Pan Jarosław Kaczyński z Porozumienia Centrum, rzekł o tym, że: Udała się wielka rzecz. Panie Jarosławie - nie wielka rzecz, a mała rzecz, jaka się udała, to mądrość, od zawsze poniewieranych, przez PC i PiS liderów para prawicowych i prawicowych – zwłaszcza endecji. Trzeba wyrazić nadzieję, że tych, którzy stają ponad szufladkowanie, umniejszanie - będzie więcej i więcej. Pan Andrzej Duda otrzymał 25 % poparcie Polaków - prześlizgnął się dzięki wyżej wskazanym. Gdyby nie polityczna łobuzerka PC i jej następczyni, bylibyśmy w innym miejscu. Wiem, co piszę, nie piszę co wiem... tym razem.

Wracając do manipulacji "resortowych dzieci" ja nazywam "wyrodnych dzieci III RP". Zwracam tu uwagę, że liderzy, główni liderzy polityczni: środowisko PiS i Kukiza to ofiary zmanipulowania. To manipulatorzy - nasiąknięci jakimś oszołomstwem, bądź też nie różniących się do tych, których chcą w administracji państwem wymienić, a którą to naiwność, bądź oszustwo, właśnie wykazuje (wykorzystuje) grupa Nowoczesna.pl.

Moi mili parafianie.
Na naiwniaków wyszliśmy:

 • zatajając przed polskim podatnikiem fakty rozgrywania PRL-em przez obcych – strony globalnego konfliktu – zimnej wojny: u nas „Chamów i Żydów”,
 • blokując – nie informując polskiego obywatela o zasadniczych różnicach w opozycji antykomunistycznej: np. TKW & GR KK NSZZ”S”,
 • siadając do rozmów przy Okrągłym Stole bez pełnej reprezentacji polskich interesów,
 • uznając ciągłość prawną i polityczną z PRL-em,
 • zgadzając się na zapis o mniejszościowej - proporcjonalnej ordynacji wyborczej,
 • ograniczając rozwój gospodarki poprzez jej naznaczanie,
 • odrywając się od tzw. szarych ludzi na rzecz kupczenia nimi dla lepszej pozycji elit w ich formach taktycznej rozgrywki,
 • Moi mili parafianie, musimy podjąć działania, jakich nie podjęłyśmy w 1989 roku. Ordynacja musi być większościowa, okręgi jednomandatowe. Podatki zmniejszone do potrzeb zadłużenia i obsługi państwa. Promowanie polskości najszerzej rozumianej. Kierownictwo partii to zespół ludzi z mandatem wyborczym uzyskanym pod nazwiskiem kandydata (wybory powszechne) a nie szyldem partii. Partia to zespół ludzi, idei podlegających weryfikacji politycznej – wynik wyborów powszechnych na ludzi i programy napisane przez partie polityczne. Kandydat ma obowiązek poinformować, w kierunku której partii skieruje swoją pozycję parlamentarzysty, radnego - jeśli zostanie wybrany.

  Siła partii zależy od uzyskanego poparcia dla realizacji programu. Partia jest utrzymywana z pieniędzy jej zwolenników. Do partii jest obowiązek należeć i składkę płacić. Program, to jasno sprecyzowany kierunek działania w stosunku do głównych nurtów polityki światowej. Tak się dzieje, jednak z pominięciem wyborcy, podatnika, obywatela. Wyborcy podaje się zmiksowaną papkę, którą odrzucił – został w domu. Oto przykład: Europejczyk nie zauważył swojego interesu w proteście Ukraińca.

  „Zorza” to kryptonim dwóch akcji komunistycznej bezpieki, której celem było umniejszanie roli papieskich pielgrzymek.

  witold k

  4 czerwca 2015

 • 3.666665
  Ocena: 3.7 (3 głosów)
  Twoja ocena: Brak

  Nazwiska proszę podać

  portret użytkownika Piotr Korzeniowski
  5

  "...mądrość, od zawsze poniewieranych, przez PC i PiS liderów para prawicowych i prawicowych – zwłaszcza endecji."

  Proszę to wyjaśnić

  portret użytkownika Piotr Korzeniowski

  "Europejczyk nie zauważył swojego interesu w proteście Ukraińca."

  Majdan

  portret użytkownika witold k
  cytuję Piotr Korzeniowski

  "Europejczyk nie zauważył swojego interesu w proteście Ukraińca."

  to niewyobrażalna strata dla Europejczyka. Statystyczny rodowity Europejczyk to konsument reklam żyjący na niewypłacalnym kredycie. "Gnijący" myjący się kloszard. Bezideowiec mięczak opróżniacz rondelka. Ideał rewolucji październikowej w pełnej krasie. Przy mądrym ukierunkowaniu lwowskich - /gniazdo europejskiej kultury/ powstańców można było zatrzymać komisarzy i oligarchów zmusić do zatrzymania się do analizy i wniosków.
  Mamy oddzielny tag w którym komentujemy Majdan

  Piotr

  portret użytkownika witold k
  cytuję Piotr Korzeniowski

  "Proszę podać nazwiska ...mądrość, od zawsze poniewieranych, przez PC i PiS liderów para prawicowych i prawicowych – zwłaszcza endecji."

  Pierwsze z brzegu - Piotr Korzeniowski

  Opcje wyświetlania odpowiedzi

  Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.