Skip to main content

5. rocznica katastrofy - jak nazywają; smoleńskiej

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Słowo katastrofa w odniesieniu do zniszczenia samolotu i zabicia jego pasażerów, jak już wiemy, jest słowem nieprawdziwym – formą manipulacji, na którą wszyscy z rożnych powodów zgadzają się. W Smoleńsku dokonano mordu! - zamachu stanu. Człowiek WSI - Bronisław Komorowski, przejął administrację zanim ogłoszono śmierć Prezydenta III RP.

Ja proponuje, aby w miejscu zniszczenia samolotu powstał budynek administracji Unii Europejskiej tej, która sięgnie do korzeni Unii wcześniej już istniejących... na tym terenie.

Jeśli zaś chodzi o wyjaśnienie sprawy zniszczenia prezydenckiego samolotu w dniu 10 kwietnia 2010 roku: Wnuk Wissarionowicza, w 2015 roku, żąda finansowej gratyfikacji za medialne próby obciążenia odpowiedzialnością dziadka za mord katyński. Cóż zatem się stanie, gdy kiedyś wyjaśnimy, krok po kroku, przygotowanie masakry na lotnisku pod Smoleńskiem? Kto w Polsce przygotował tak skuteczne eksplozje w samolocie? Pan Lech Wałęsa przewiduje tu szereg samobójstw. Przestrzega czy prosi o to, aby zakończyć śledztwo. TW Bolek bardziej się troszczy o tych, którzy sami popełnią samobójstwo, niż o te samobójstwa, których dokonał tzw. seryjny samobójca.

A jeśli chodzi o katastrofę... niech będzie smoleńską. Kiedy ona się zaczęła? W 1945, 1970, 1989, 2007? Kiedy!? Jaką rolę tu spełnili ci, którzy układali się z wrogiem? Jaką ci, którzy nie, bo nie. Ostatecznie poszli na służbę do TW Bolka! Jaką ci, tacy jak ja, którzy uważali, że nie wolno przystępować do umów z "Magdalenki"!

Jaką wystraszony Donald z „Nocnej Zmiany”, który zamiast na wykładzie z historii, na słupie stoczniowym, farbę pędzlem rozcierał, co później w awansie politycznym się przydało – BMW. Jaką tzw. elita III RP, – "maniutkomania", jak nazywam?

witold k

10 kwietnia 2015

PS. A gdyby tak ktoś z redakcji naszego portalu założył tag i zebrał w nim wszystkie nasze teksy o wydarzeniach z 2010 roku i ich konsekwencjach?

2.333335
Ocena: 2.3 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak