Skip to main content

Odpowiedzialność AD 2014

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Jesteśmy po kolejnym niewyobrażalnym skandalu. Dziadki z PKW (Państwowa Komisja Wyborcza) zamiast podać się do dymisji, coś gadają i nie panują nad skandalem, jaki wywołał (wreszcie) zespół rosyjsko-serwerowo-wyborczy. Tyle skandali zamiatali pod dywan, że i ten pewnie zamiotą. Tu wtrącę, jeśli i u nas powstanie Majdan, zamelduję się na jego barykadach. (moją pracę można uznać za trwający Majdan).

Do meritum. Rada Miasta (jeśli wybory zostaną uznane) to zespół samorządowych kombatantów, z których ani jeden nie jest w stanie wylegitymować się jakąkolwiek oryginalną prawicową pracą - została zasilona nowymi... podobnymi, jeśli chodzi o ich aktywność w przeszłości.

PROM żerujący jak pasożyt na prawicowo-religijnym elektoracie, zdobył mandatów dziewięć. PiS sześć. Jeśli wziąć pod uwagę niepotrzebny podział elektoratu na Nową Prawicę, która zmarnowała głosy piotrkowian, mamy spory majątek. W PO też znajdziemy oryginalnych prawicowców. To duża sprawa. PROM na dole, PO na górze, to formacje skompromitowane. Zespół 6 radnych PiS z czystym kontem na lokalnym podwórku i politycznym uosobieniem polskich (socjalizujących) nadziei na upadek III RP, staje tu jako autorytet, który powinien być wzmocniony Prawicowym duchem, a potem rewolucją... kolejną pokojową.

Proszę ten majątek mądrze wykorzystać. Powtórzę swój bon mot z 2004 roku o tym, że: każdy wstępnie rozgarnięty powinien poprzeć pisomanię. Znakiem rozpoznawczym niech będzie przejęcie kontroli w Radzie Miejskiej przez PiS, mowa o prezydium i komisjach. Jeśli jakiś przewodniczący komisji z PiS nie da rady, niech jego zastępcą będzie radny z innej formacji, a merytorycznie dobry. (osiągnięcia PROM są do zaakceptowania i rozwinięcia).

Otwórzcie się na mądrość podatników w formie otwartych miejsc dyskusyjnych. My jak zawsze - do dyspozycji. Nasz, trybunalscy.pl, autorytet nie podlega wątpliwości.

witold k

19 listopada 2014

3.857145
Ocena: 3.9 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak