Skip to main content
portret użytkownika witold k
Pilecki.jpg

Notatka z trzeciego spotkania grupy inicjatywnej „Piotrków – Pileckiemu 2014”.

Spotkanie odbyło się pod nieobecność współprzewodniczących pań: szefowej KGP i PiS. W związku z tym, w moim przekonaniu, nie spełniło zamierzonych celów. Zebrani nie pozyskali obiecanych informacji, pomimo odczytania korespondencji, jaka pojawiła się między Grupą Inicjatywną a Prezydentem Miasta - dostępna w grupie roboczej. W związku z tym, że nie mogliśmy uzyskać informacji nieudokumentowanych, a obiecanych – ustalonych, zakończyliśmy spotkanie.

W rozmowie po spotkaniu narodził się pomysł, aby pomóc organizacjom, środowiskom, jednostkom miejskim w zadeklarowaniu współpracy i współuczestnictwa w projekcie „Piotrków – Pileckiemu 2014”. Pomoc ta miałaby polegać na założeniu wątku na forum trybunalscy.pl, który to wątek, będący dekretacją o współpracy „wielu w jednym celu”, stałby się dokumentem konstytuujących nas.

Zebrani pochwalili mój pomysł, aby następne spotkanie odbyło się w sali RM, bądź innej wskazanej przez służby miejskie – osobiście Sekretarza Miasta. Takie spotkanie nie pozostawi wątpliwości co do rangi projektu jak i zaangażowania Samorządu w projekt „Piotrków – Pileckiemu 2014”

Witold Kowalczyk – moderator Marszu Pileckiego 2014

14 kwietnia 2014

4
Ocena: 4 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak