Skip to main content
portret użytkownika witold k

Co to jest? Co to jest skrajna prawica w Polsce, a polska skrajna prawica? Choć dla bacznych obserwatorów, uczestników życia politycznego temat jest znany i nie zatrzymają się na tym tekstem to jednak... Czas wziąć się za ten kolejny epitet klasyfikujący - naznaczający nas.

Skrajna prawica (jeśli już) rekrutowałaby się z szeregów polskich oligarchów, michnikowszczyzny, no i, za moim dziadkiem, z „dziadostwa”. Ze środowisk genetycznie anty polskich i tych wszystkich, którzy po trupach do celu prywatnego i grupowego - koteryjnego dążą. To postkomunistyczni oligarchowie, michnikowszczyzna, no i resortowe(i): dzieci, prezydenci i kolejne. (Dawno nazwałem to "Wyrodne dzieci III RP")

W tych środowiskach nie przebiera się w środkach, nie ma zmiłuj się. Jest do zrobienia kasa, to się ją robi, trzeba przy okazji znaczyć – bez problemów. Jest ktoś bądź coś, co może potencjalnie przeszkodzić w drodze do celu - w zanadrzu utrącić. Z tych, którzy już od pokoleń:

 • „Zaplute Karły Reakcji”,
 • ”Ekstrema Solidarnościowa”,
 • „Ciemnogród”,
 • „Oszołomy”,
 • „Mohery”,
 • „Skrajna Prawica”
 • ...
  boją się naznaczenia - stworzono zamknięte hodowle psów - "elitę" PRL-u, i III RP. To ci, którzy boją się naznaczenia i których naznaczający wyrzucą... wcześniej bądź później. Sami odchodzą, np. konfidencja bądź obudzeni. Zjawisko obserwuję od słynnego „Ciemnogrodu”. Wdziałem, jak moi znajomi uciekali do ROAD-u, bo bali się, że jak się nie załapią, to stracą życiową szansę - zostaną w ciemnogrodzie. Części z nich „geremki” pozbyli się już przed wejściem do Unii Demokratycznej, część nie dotarła do Unii Wolności. Jeśli ktoś był totalnie głupi, a przy tym ambitny, został premierem. To samo jest na dole. Jak taki doczeka się stołka... katastrofa.

  Trzeba temat podjąć. Na naszym podwórku. Krzysztof - nam na uwadze swojego Ucznia - proszę spuść psy z łańcucha. Nie bój się... dobrze Ci życzymy i chronimy, a psiarnię masz super - szkoda Ich.

  witold k

  4 kwietnia 2014

 • 4.2
  Ocena: 4.2 (5 głosów)
  Twoja ocena: Brak