Skip to main content

Kogo w pierwszym rzędzie należy winić za zbrodnie komunizmu?

portret użytkownika Jacek Łukasik
masoneria.JPG

Bynajmniej nie najbardziej Lenina i Stalina oraz innych bolszewików. To były tylko marionetki w ręku naprawdę potężnych i o wiele niebezpieczniejszych sił zachodnich: masonerii i banksterów. Tym mniej należy winić naród rosyjski, który sam stał się pierwszą ofiarą nieludzkiego systemu narzuconego z zewnątrz, a mówiąc wprost masońskiego programu eksperymentalnego, bo tym w swej istocie był komunizm. Został on zwinięty tymi samymi rękoma, którymi został wprowadzony. W swoich wspomnieniach ks. Józef Warszawski, mieszkający we Włoszech mówił o pewnych spotkaniach elit.

Już w latach 70 – tych widywano tam Michaiła Gorbaczowa. Przewrót bolszewicki zorganizowali w Rosji masoni i banksterzy, ponieważ cesarz rosyjski Mikołaj II nie chciał zbytnio zadłużać się u banksterów. Z zemsty i dla bezwzględnego rabunku bogactw naturalnych Rosji zorganizowano tzw. rewolucję lutową, a potem pucz bolszewicki (bo nie była to żadna rewolucja!). W ten sposób da się jedynie wytłumaczyć organizację systemu gułagów – obozów niewolniczej pracy. Rok 1953 i egzekucja Berii to początek pewnego uniezależnienia się ZSRR od banksterów i destalinizacji. ZSRR wcześniej był w najbardziej zbrodniczym okresie swego istnienia wspierany hojnie przez banksterów – typowa była postać Armanda Hammera zaprzyjaźnionego z kolejnymi przywódcami sowieckimi.

Moim zdaniem masoni i banksterzy są stokroć bardziej godni szubienicy i stryczka niż komuniści. Ci ostatni to tylko wykonawcy. Ci pierwsi to inspiratorzy i organizatorzy. Dzisiaj wymyślają np. ideologię gender, by niszczyć demograficznie kraje i narody w imię zdobycia nieograniczonej władzy (masoński Nowy Porządek Świata).

Ps. Szatańska masoneria pokazała do jakich zbrodni jest zdolna we Francji, Meksyku, Hiszpanii, Portugalii. Dzisiaj cenzuruje informacje o własnych zbrodniach (vide blokada filmu „Cristiada” w Polsce).

Jacek: http://cenzurzenie.blog.onet.pl/

1 stycznia 2013

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Banksterzy?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
5

Banksterzy to gangsterzy działający w bankowości.
Warto obejrzeć film Grzegorza Brauna
"Transformacja - od Lenina do Putina" - "NEP, Trust i głuchoniemi ślepcy".

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.