Skip to main content

II posiedzenie Klubu przy Pośle na Sejm RP

portret użytkownika witold k

Próba przejęcia Klubu

Drugie posiedzenie Klubu przy Pośle na Sejm RP, należy to odnotować, to penetracja... że tak powiem. Prawica Razem... znaczy się osobno – centrum „maniutkomanii” jest gotowa obrazić się... Niektórzy członkowie PIS – sprawa wewnętrznej logistyki, że tak powiem, z lekka zdezorientowani. W szczególności hybrydy są rozgorączkowane. Hybrydy to członkowie i PR i PIS.

Piotrkowski (prawicowy jak o sobie mówią) bękart – „Prawica Razem” jest święcie przekonany, że ma rodziców... nie ma.

Rozgrzała część zebranych radiowa audycja i art. z lokalnego tygodnika TT. Piotrkowskie PiS zmienia strategię , Piotrkowskie PiS zmienia strategię Owe medialne wydarzenia to, pewnie nie autoryzowane wywiady z szefem piotrkowskiego PIS. Audycji nie słuchałem, art to ewidentny element dyskredytacji lokalnego PIS. Na Klubie natomiast można było usłyszeć, że to forma negatywnego naznaczania osoby Prezydenta. Mamy więc taktyczne zamieszanie. Taktyczne, bo w PR jest kilka wstępnie rozgarniętych osobników, tacy nie mają problemów z czytaniem ze zrozumieniem.

Należy bronić inicjatywy posła Antoniego Macierewicza – Klubu Dyskusyjnego. Kilka uwag. Członkowie PIS muszą sobie poukładać Klub. My Polacy potrzebujemy politycznej formacji... narodowej. Znaczy takiej, która służy. Otworzy się na wszystkich ideowego i politycznie bliskich. Swoje zaplecze, logistykę, wyposażenie odda do bezinteresownej dyspozycji zwolenników, sympatyków. To co PIS powinien zostawić do wyłącznej dyspozycji i robi to, to polityka personalna. Piotrków to rzekomy konflikt PIS i PR. Nie. To peryferie tyle tylko, że kilku kasę daje i iluś jeszcze nadzieje na załapanie się to samorządowego korytka. Proszę bliżej przyjrzeć się np.: http://www.pafere.org/ , http://www.kapitalizm.republika.pl/ To tylko przykład działalności Piotrkowian. Mamy przedsiębiorców, nie umaczanych w bezpiece. Autentyczne nie pijar owskie środowiska religijne. Jesteśmy bogaci. Jeśli PIS z tego nie zrobi użytku to....

Zaprawdę powiadam Wam... uczestnicy dominujący w dyskusjach na Klubie. Nie zagadujcie reszty, bo zniechęcą się.

Ponownie zapraszam na trybunalskich.pl. Tutaj proszę wieszać wypowiedzi zasadnicze, ideowe jak i komentarze, opinie. Prócz pewnego porządku na spotkaniu, uzyskujemy możliwość niepośpiesznej debaty, przede wszystkim jednak możemy poznać prawdziwe poglądy ludzi i z tego wynikające konsekwencje.

witold k www.kowalczyk.info.pl

21 października 2008

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Poszedłem na Spotkanie z posłem

Poszedłem na Spotkanie z posłem, jak się okazało, po to aby dowiedzieć się, że obecna, podobno prawicowa ekipa, posługuje się towarzyszami bo nie ma kim.

To mnie zabolało. Pan poseł wypowiadając się na temat sytuacji politycznej w Piotrkowie zadał pytanie: dlaczego włodarze miasta otaczają się ludźmi, którzy chwały nie przynoszą. Wtedy wstała osoba by poinformować, że dzieje się tak ponieważ nie ma ludzi po prawej stronie. Skąd się ta pani wzięła.

Jan

skorzystam

portret użytkownika witold k

skorzystam z tej okazji, tego komentarza i dołożę... Pani, która poczyniła owy komentarz czy też informację to: członek prawicy podobno razem, ale przede wszystkim protegowana Mariana Be.

Pan Marian w szczególności pani Małgosia już od zarania rozmawiała jedynie z magistrami... no bo o czym rozmawiać np. z takim (...).

Na składzie u "maniutków" już magistrów nie ma... koniec. Z obcymi przecież nie będą gadać.

bardzo dużo młodych wykształconych Piotrkowian jeździ do pracy do Lodzi, do Warszawy do Wrocławia!!. Boże... to tak jak z naukowymi osiągnięciami Polaków. Z reguły owi Polacy od dziesiątek lat mają obce obywatelstwo.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.