Skip to main content

Owszem, Barack Obama się nie popisał...

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

I to nie po raz pierwszy. 17 września ogłosił wycofanie się z tarczy antyrakietowej, nie przyjechał na pogrzeb Lecha Kaczyńskiego. Ten produkt, walki wewnątrz ameryki, zdaje się nie jest już potrzebny. Bez względu na to, czy podstawiono prezydentowi USA świnię, czy też jest po prostu ignorantem, nasza reakcja jest śmieszna i przykra. Pokazuje marionetkowość: rządzących, "opozycionujących" i podnosi pozycję rozdających.

Na co dzień, od dziesiątek lat, wykolegowują nas i to z wielu stron. Nie jesteśmy wstanie stanąć ponad podziały w żadnej sprawie żywotnej dla kondycji narodu. Natomiast, manipulacjom podawanym z zewnątrz, oczywiście służymy ponad podziały i zawsze. Miast, z jednej strony ścigać się w rywalizacji o przyszłość z drugiej uznawać dobre i potrzebne pomysły konkurencji w kraju, jednoczymy się wobec interesów czy gierek nie naszych... reperujemy przy okazji swoją wątłą pozycję. Jak ją reperujemy? - medialnie. Ktoś wstawia mediany byt a my jak nierozumne stworzenia kupczymy przy okazji... ku zadowoleniu głównych rozgrywających.

Powinniśmy wykorzystywać materialne a nie wirtualne okazje... W tej sprawie. Sprawie użycia bon motu o polskich obozach koncentracyjnych należy uderzyć się w piersi - zwłaszcza PO spadkobierczyni i to wprost PRL, a następnie zaapelować do administracji USA o nie wciąganie Polski w wewnętrzne przedwyborcze rozgrywki (bądź bałagan) w USA.

witold k

31 maja 20112

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak

Przypadek.....

5

Myślę , że w "przyrodzie" nic nie dzieje się przypadkiem.
Przecież to co niby przypadiem powiedział zostało odczytane czyli wcześniej przygotowane przez osoby piszące tą wypowiedź dla Obamy i on to wcześniej czytał zanim oficjalnie to odczytał .Stocznia Gdańska i przypadkowe zawieszenie Lenina na bramie stoczni Jeśli to też "przypadek" to następnym przypadkiem jest wypuszczenie do sprzedaży przez Adidasa koszulek z orłem z czasów PRL. Następnym "przypadkiem będzie ( bo już wstępnie "bufetowa" wyraziła na to zgodę) przemarsz kbiców rosyjskich w stolicy w dniu 12.06.2012r.Ciekawy jestem co z tego przypadkowego przemarszu wypączkuje jaki następny przypadek Zastanawiam się co będzie następnym przypadkiem. Być może wypowiedź Grzegorza Brauna w wywiadzie dla TV Trwam w Chicago co nieco nam objaśni odnośnie teori przypadków:
http://trybunalscy.pl/node/4978

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.