Skip to main content
portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Dziś: w kancelarii Prezydenta, Premiera,... kogo tam jeszcze, Sali BHP, odbędzie się debata w spr. ACTA – komunikują środki masowego przekazu. Przedtem rzekł tenże Premier, że to, co podpisała III RP, to nie podpisała i że debatować będą. No. Nie powiedział przy tym, kto pozwolił debatować i po co... .

„Hakery” zaatakowały i atakują kolejne strony rządowe, kolejnych „samodzielnych” rządów ich służb bezpieczeństwa. Niezależne media transmitują niezależne manifestacje, niezależnych oburzonych... fajerwerki jak należy. A jak należy? tTk jak tego oczekują reżyserzy motłochu – manipulatory. Jedna kamera na garstkę „protestantów” druga na autorytety w telewizyjnych studiach. Nie podają, ile taki bierze diety za „mądre słowa”... dla gawiedzi. Biznes się kręci. Jedni dostają czas w studiu inni w serwisach informacyjnych. U nas w Piotrkowie też mieliśmy manifestację , Policja, jak to niegdyś bywało, posłała prewencyjnie szwadron.

Po co ta przyczaja, te rzekomo społeczne, publiczne debaty? Dlaczego zarządzono medialne zaangażowanie – upychanie serwisów relacjami z protestów, czym podyktowana wybiórczość? Dlaczego inne społecznie ważne protesty nie są zauważone a te rozdmuchane... Zabawa trwa, kto się bawi...

Przeżyłem już wiele sterowanych protestów - procesów, można na nich zaistnieć, warunek: muszą być poprawne politycznie – muszą być pod kontrolą. Nie będą - nie pokażą w najlepszym razie: znaczy, nie zwyzywają, nie pozamykają, nie ośmieszą.

Przykre... ponieważ wysterowano masową opinię publiczną, nikt nie zada (publicznie) zasadniczych pytań, podzielą włos na czworo a swoje zrobią – złapią złodzieja chleba, puszczą ciężarówkę...

witold k

6 lutego 2012

2
Ocena: 2 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak