Skip to main content

Wielka orkiestra powszechnej manipulacji

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Wielka Orkiestra Świątecznej Manipulacji. Nie miałem zamiaru w tym roku komentować Wielkiej Orkiestry Świątecznej Przemocy. Jako jeden z pierwszych, nazwałem WOŚP Przemocą. Dziś wielu tak mówi. Jednak, szufladkowanie sprawy, jakoby prawica była przeciwko akcjom charytatywnym, wzbudza sprzeciw.

Polski kogel-mogel doprowadza to takich właśnie sytuacji... W lewicowym tworze, jakim jest III RP jak i cała UE, pojawią się inicjatywy właśnie prawicowe. To - pomimo zacietrzewiania samego Lidera i słusznych opinii przeciwników tej Akcji, musimy powiedzieć, że dobrze się dzieje... Jako prawicowiec oczekuję informacji na temat stopniowego obniżania podatków, poszukiwania brakujących pieniędzy poprzez akcje charytatywne... oczywiście nie państwa tylko stosownych instytucji.

Oczekuję, że minister zdrowia podziękuje podatnikom za pomoc w wyposażaniu szpitali. Sam Owsiak, jakby już mniej jest sekciarzem i lewackim ideologiem. Boję się, że jak już nawróci się to medialnie przepadnie, jak dzieło i pamięć po M. Kotańskim. Przypomnę, dopóki prezerwatywy rozdawał był na fali...

witold k

9 stycznia 2012

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak