Skip to main content

Od nowego roku nie będziemy płacić za psa?

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Ze znakiem zapytania ta notka. Wspomnę jeno, że to moja Uchwała RM, z pierwszej kadencji. Może ktoś... radny, wyskoki urzędnik magistratu, temat podejmie. Trzeba mówić o podatkach. W szczególności „na dzień” przed gospodarczą sterowaną (jak z komunizmem w Moskwie zainstalowanym) katastrofą eurokołchozu. Karta Miejska jest receptą na wymuszanie konkurencji i współpracę komunizmu z kapitalizmem.

Kryzys przeżyją ci, którzy go spowodowali nim sterują oraz ci, którzy pozwolą swym obywatelom na kumulowanie tłuszczu - zapasów... maksymalnie, możliwie, zmniejszą podatki.

Kryzys - pewnie po to został wymyślony - aby można było zrzucić kosmiczne socjalne obciążenia. Jeśli zrzuci jeszcze koterie np. przestanie finansować współczesne traktorzystki i junaków no to... będzie lepiej. Znaczy, czy kryzys przegoni lewackie-złodziejskie watahy... to jest pytanie.

Na dole, w Piotrkowie, będzie to łatwiej zrobić niż na górze... tylko kto! Na górze, jak widzimy, łatwo idzie usuwaniwe marionetek upss premierów, gorzej podanie prawdziwych powodów czy interesów.

witold k

10 listopada 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak