Skip to main content

Wałęsa wzywa do praktyk stalinowskich!

portret użytkownika Jacek Łukasik

"Kaczyński za takie słowa powinien mieć kryminał i powinien być sądzony. Za taki sposób, w jaki on te sprawy stawiał. Również za obciążanie Tuska różnymi sprawami, za zaczepki niemieckie i inne. To się nie mieści w rozsądnej głowie" -

tak Lech Wałęsa skomentował w drugiej części rozmowy z Onetem słowa Jarosława Kaczyńskiego na temat Angeli Merkel. Prezes PiS w wydanej przed wyborami książce napisał, że "kanclerz Niemiec nie została na swój urząd wybrana przypadkowo". Były prezydent zapytany, czy istnieją przesłanki, aby postawić Kaczyńskiego i Ziobro przed Trybunałem Stanu stwierdził:

"Oczywiście, że tak. Jeśli udowodniłoby się im choćby jedną piątą tego, co robili, to wyrok by zapadł. Ale są problemy z dowodami. Może się znajdą".

Pozostawiam słowa tego "miłującego wolność i praworządność" człowieka, doskonale obeznanego z naukami prawniczymi człowieka bez komentarza. Jego wykształcenie prawnicze i elokwencja rzeczywiście uprawniają go do takich wypowiedzi;-).

Jacek: http://cenzurzenie.blog.onet.pl

22 października 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Panie Jacku! Ten człowiek

portret użytkownika Monika B

Panie Jacku! Ten człowiek nie zasługuje nawet na wyrazy współczucia z powodu swojej "pomroczności" intelektualnej. Smutne to ale prawdziwe!
Monika

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.