Skip to main content
portret użytkownika Michał83
Dariusz-Dzwonnik-concordia.jpg

Szanowni państwo

Chciałbym się przedstawić i opowiedzieć swoją historię.

Michał Kula, bramkarz klubu Concordia Piotrków Trybunalski. Praca w klubie układała się poprawnie przez dwa miesiące; sytuacja moja zmieniła się bardzo po tragedii Smoleńskiej. Po ogłoszeniu żałoby narodowej i odwołaniu wszystkich imprez prezes klubu Dariusz Dzwonnik zorganizował imprezę alkoholową dla zawodników było piwo i kiełbasa. Chcę nadmienić, że w drużynie grają też zawodnicy niepełnoletni, którzy również uczestniczyli w tej imprezie.

W czasie spożywania alkoholu prezes wygłaszał opinie na temat nieżyjącego już prezydenta twierdząc, że był to najgorszy prezydent w historii Polski, co bardzo mnie oburzyło, dlatego zdecydowanie zaprotestowałem i opuściłem to spotkanie. Kilka dni później zostałem wezwany na zarząd gdzie był prezes i jego zastępcy, decyzją zarządu zostałem przesunięty do rezerw drużyny Concordi. Od tego czasu też nie wypłacane były mi pobory. Ta sytuacja nie zmieniła się dotychczas pomimo wielu już próśb i nalegań, interwencji w PZPN i innych instytucjach.

Obecnie jestem w tragicznej sytuacji finansowej, grozi mi eksmisja z mieszkania. Z goryczą patrzę na wielkie bilbordy, na których widnieje Pan Dariusz Dzwonnik i zastanawiam się czy mieszkańców Piotrkowa nie czeka podobny los jak mój.

Michał Kula

11 listopada 2010

Concordia

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Oczekiwana

portret użytkownika witold k

Oczekiwana byłaby reakcja Dariusza D. To dobry czas na wyjaśnienie wielu spraw. Myślę, że przypadek bramkarza (przywrócenie praw i pozycji) jest dobrą ku temu okazją.

witold k

No...

portret użytkownika witold k

będę musiał, ponownie, wypowiedzieć się na temat tzw. wyrodnych dzieci III RP. Ten problem niestety nie ustępuje. Ma kolejne nowe etapy.

witold k

edukacja i sport

portret użytkownika Monika B

To ci dopiero kandydat na radnego - mówię o p. Dzwonnik. Jeśli chce w tak niecny sposób pracować w Radzie Miasta, to współczuję mieszkańcom Piotrkowa.Ale jest jeszcze czas na refleksje. Takich nauczycieli młodzieży zaangażowanej w sporcie naprawdę nie potrzeba w tym mieście. A dochodzi jeszcze stosunek p. Dzwonnika do poległych w katastrofie smoleńskiej. To jest dopiero skandal! Brawo panie Michale, jest pan odważnym człowiekiem. Jedynym ratunkiem na draństwo jest pozwanie tego pana do sądu. Mieszkańcy zaś winni się mocno zastanowić nad człowiekiem, który owszem ma pieniądze, bo to widać (patrz bilbordy), ale nie ma sumienia.
Monika

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.