Skip to main content

Oświadczenie Energetyków

portret użytkownika Nazaret Energetyków
herbPT.svg.png

Piotrkowianie, szanowni Piotrkowianie, docierają do Lokalnej Wspólnoty Duszpasterstwa Energetyków, Elektryków, Elektroników niepokojące sygnały z kampanii wyborczej do Samorządu. Dostrzegamy niebezpieczne zjawisko manipulowania Wiernymi. Przez szacunek do Matki Kościoła jak i hierarchów, nie podam przykładów ręcznego sterowania...

Jednak owa manipulacja osiągnęła niebezpieczny rozmiar. Jako przewodniczący Lokalnej Wspólnoty EEE chcę poinformować o naszym Świadectwie w jakie wyposażyliśmy naszego Kolegę p. Piotra Masiarka, a który poprzez swoją przyrodzoną skromność, do tej pory nie zrobił użytku, z naszego zaufania jakim Go obdarzamy.

Z wielką radością przyjęliśmy do wiadomości informację dotyczącą naszego kolegi Piotra Masiarka o wystawieniu jego kandydatury na Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przez KKW Prawo i Sprawiedliwość.

Nasz aktywny kolega dał się nam poznać z najlepszej strony jako dobry organizator, zaradny i przedsiębiorczy, w całej pełni zaangażowany w podejmowane dzieła. Swoją ambitną postawą, z przebojowością dąży do realizacji podejmowanych zadań. Z poświęceniem potrafi służyć ludziom.

Jego zaangażowanie potrafi mobilizować nas wszystkich do podejmowania działań wykraczających poza przeciętne działania. Dlatego nasze środowisko dzięki między innymi - Piotrowi - jest liczącym się w krajowej aktywności Duszpasterstwa Zawodowego Energetyków, Elektryków i Elektroników.

Ta fachowa merytoryczna działalność naszego kolegi daje najlepsze świadectwo jego predyspozycji  do pełnienia odpowiedzialnych funkcji. Możemy dać pełne poparcie dla jego starań, wiedząc o tym, że oczekiwań nie zawiedzie.

Ta niezawodność i pełne zaangażowanie Piotra w podejmowane dzieła rodzą nową jakość dla samorządu. Jako doskonały organizator, menadżer potrafi współdziałać kolegialnie i tworzyć przestrzeń dla wspólnego sukcesu.

Wyciąg z posiedzenia Rady Wspólnoty Duszpasterstwa Energetyków przy PGE Dystrybucja SA Oddział Łódź Teren w RE Tomaszów w dniu 19 października 2010

Wacław Zięcina

8 listopada 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Wydaje się, że...

portret użytkownika witold k

Wydaje się, że należy poszerzyć wskazany problem. Umiejscowić go. W Oświadczeniu jest mowa o zmanipulowaniu piotrkowskiego duchowieństwa przez Krzysztofa Chojniaka i jego sztabowców.

Rzeczywiście jest problem, jakiego jeszcze w piotrkowskim kościele, nie było. Stało się tak dlatego, że osoby zorientowane popełniły grzech zaniechania. Są współodpowiedzialne za manipulację jaką w ciągu ostatnich czterech lat systematycznie dokonywano. Duchowieństwo i świeccy, znający temat dokonują swego rodzaju oszustwa. Osoby religijne, o szczególnej delikatnej osobowości, poddawane manipulacji oddadzą głos, w prezydenckich wyborach, na Krzysztofa Chojniaka tym samym staną się tzw. pożytecznymi idiotami. Będą obiektem żartów i kpin...

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.