Skip to main content

We wszystkim najważniejszy jest człowiek...

portret użytkownika grzegorz
herb.gif

Szanowni Państwo

W kadencji samorządu 2002-2006 byłem radnym Sejmiku Łódzkiego. Mogę się w tym okresie poszczycić wystąpieniami, składanymi interpretacjami, szeregiem wnioskowanych i przyjętych poprawek do różnych dokumentów przyjmowanych na posiedzeniach sejmiku.

Uczestnicząc w pracach komisji wielokrotnie interweniowałem w pozyskiwaniu środków z UE na różne cele, począwszy od budowy dróg, poprzez rolnictwo, edukację, bezpieczeństwo obywateli, po służbę zdrowia.

W latach 2004-2009 pracowałem w Parlamencie Europejskim, m.in. uczestnicząc w pracach Komisji Konstytucyjnej nadzorującej tworzenie najważniejszych dokumentów Unii Europejskiej.

Jestem człowiekiem, który angażuje się w sprawy poszczególnych obywateli pomagając w rozwiązywaniu ich problemów. Aktywnie uczestniczę w życiu społecznym mojego regionu.

Szanowni Mieszkańcy, nasze województwo rozwija się zbyt wolno, wielu ambitnych mieszkańców emigruje, gdyż trudno zauważyć perspektywy dla młodych ludzi.

Dlatego wykorzystując wiedzę i doświadczenie kandyduję 21 listopada w wyborach do Sejmiku Województwa Łódzkiego

W nadchodzącej kadencji samorządu województwa będę wpływał na rozdział środków unijnych. Trzeba zadbać, by te fundusze faktycznie pomagały powiatom, gminom i mieszkańcom. Do tego potrzebni są Państwa przedstawiciele w sejmiku. Mając wiedzę i doświadczenie będę wspierał każdą inicjatywę na rzecz rozwoju naszego województwa.

Grzegorz Lorek

listopad 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Popieram

portret użytkownika Michał

Panie Grzegorzu! Ma pan mój i mojej rodziny głosy. Dlaczego robię to publicznie?
To informacja dla pozostałych.
Znam Grzegorza Lorka jeszcze z działalności harcerskiej. Wszyscy go znamy, tylko chłop brodę zapuścił i ciężko rozpoznać druha czynnie uczestniczącego w uroczystościach patriotycznych przed laty. Później studia i cztery lata w Sejmiku a również asystowanie w biurze europosłanki. Ma pan Grzegorz doświadczenie. Ma też pewną "manierycznośc". Któż z nas nie ma. Tylko różne. Stąd się biorą jakieś tam uwagi. Oceniani jesteśmy często zewnętrznie, a to za mało.
Na moją wiedzę o Grzegorzu Lorku, warto na niego oddać głos.

Oczywiście jest jeszcze kilka kandydatur wartych poparcia ale może jednak najpierw jakieś doświadczenie w samorządzie?

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.