Skip to main content

Nowa Jakość Samorządu

portret użytkownika Zb.Ziemba

Nowa Jakość Samorządu pod tym hasłem idziemy do wyborów samorządowych w 2010r. Nowa jakość jest potrzebna w każdej jednostce samorządu terytorialnego. Potrzebne jest nowe otwarcie, nowe pomysły, nowy styl pracy. Zasiedziałe układy nie sprawdziły się, a koterie gabinetowe pokazują, że potrafią zabiegać jedynie o własne interesy zamiast podejmować starania dla powszechnego dobra wszystkich członków społeczności.

Dlatego zdecydowałem, że chcę ubiegać się o mandat Radnego Rady Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim. Powiat Piotrkowski potrzebuje nowej jakości bo proces naprawczy, który rozpoczęliśmy w 2006r. trzeba kontynuować. Kiedy na początku III kadencji samorządu powiatowego zapowiadałem, że „czas by do piotrkowskiego starostwa wprowadzić nowe standardy” niewielu wierzyło w te zapowiedzi. Dziś z perspektywy czterech lat pokazaliśmy, że konieczne zmiany nastąpiły, choć proces naprawczy jeszcze nie jest zakończony i wiele pracy przed nami, a reakcja postkomunistyczna już zapuszcza swe czerwone macki.

Chcę pracować dla mieszkańców Powiatu Piotrkowskiego, dlatego kandyduję tylko do Rady Powiatu. Choć pewien czas temu niektórzy dziennikarze lokalnych mediów kolportowali informacje o prawdopodobieństwie mojej kandydatury na urząd Wójta Gminy Wola Krzysztoporska. Nie. Nigdy nie miałem takich planów a kierunek rozwoju gminy zaproponowany i realizowany przez obecną ekipę jest w znaczącym stopniu tożsamy z moimi oczekiwaniami. W samorządzie „każdy ma jakieś pole do uprawy” a ja chcę zabiegać o Nową Jakość Samorządu Ziemi Piotrkowskiej.

Zbyszek

27 października 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Brawo

portret użytkownika Admin

Zapraszamy innych kandydatów do zaprezentowania, siebie, swojego komitetu. Do zdeklarowania konkretnych działań

Admin

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.