Skip to main content

Kolejny konkretny dowód manipulacji

portret użytkownika witold k

Kolejny konkretny dowód manipulacji jakich ciągle dokonuje ekipa Krzysztofa Chojniaka.

Dziś dotarło do redakcji portalu Oświadczenie - jak napisano, - działaczy związkowych w tym działaczy NSZZ "Solidarność" Piomy.

Jako Lider podziemnej Solidarności w Piomie; 1982-1985 protestuję. Nie wolno, w tym przypadku (ośmiesza się "S"), nadużywać Autorytetu "Solidarności".

Choć użycie w Oświadczeniu sformułowania "działacze" wyjaśnia, że mowa o kilku osobach, to użycie narodowego dobra do uwiarygadniania wątpliwej moralnie i politycznie postaci, i to w czasie kampanii wyborczej, zasługuje na najwyższy stopień oburzenia.

Oświadczenie w swej treści, w całości, jest niezgodne ze stanem faktycznym. Autor owego Oświadczenia albo długo przebywał zagranicą albo też zastosował świadomie manipulację.

Krzysztof Chojniak, jest bardzo złym kandydatem na prezydenta miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Krzysztof Chojniak zastosował techniki manipulacji i jest problem, ale nie wolno dalej manipulować. Raczej zapamiętać osoby i firmy udzielające poparcia KCh.

Powiem więcej, cztery lata temu wycofano ewentualnego konkretna (źle zrobiono) wobec Krzysztofa. Był jednak (Krzysztof) kandydatem partii politycznej, można było mieć nadzieję. (Rozmawiałem w tej sprawie z Marszałkiem Sejmu, przestrzegałem przed "manitkomanią") Teraz mamy probem przejęcia samorządowej administracji przez koterię, bez żadnych politycznych gwarancji.

witold k

8 października 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak