Skip to main content

Oświadczenie

portret użytkownika PIS
logo_pr.jpg

W dniu 01.10.2010r telewizyjne „Informacje Piotrkowskie” podały nieprawdziwą wiadomość o tym, że nazwę Rondo Solidarności dla ronda przy ulicy Łódzkiej zaproponowali radni Stowarzyszenia Prawica Razem.

Pragniemy poinformować, że inicjatorami uhonorowania „Solidarności” w naszym mieście, poprzez nadanie nazwy ronda są radni Prawa i Sprawiedliwości - Beata Dróżdż, Adam Gaik i Piotr Masiarek.

Publicznie ogłosił ten wniosek Piotr Masiarek na spotkaniu, które miało miejsce w auli uniwersytetu w Piotrkowie Tryb.

Promowanie przez lokalną telewizję - zależną od prezydenta miasta pochodzącego ze Stowarzyszenia Prawica Razem - radnych tegoż stowarzyszenia poprzez przypisywanie im cudzych zasług stanowi element kampanii wyborczej. Telewizja lokalna stała się tubą wyborczą aktualnych władców Piotrkowa.

Anna Czapczyk
rzecznik PIS w Piotrkowie Tryb.

4 października 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Dzieją się...

portret użytkownika witold k

rzeczy: niebywale, niesłychane, skandaliczne. Dzieje się to w 80 tysięcznym mieście. W mieście wpisanym złotą czcionką w historię Narodu polskiego.

Nasz portal - trybunalscy.pl jest ważnym uczestnikiem Akcji Przypomnijmy o Rotmistrzu

W tym roku podjęliśmy ogólnopolską inicjatywę "Marszu Gwiaździstego"
O, naiwny, chciałem piotrkowskim Marszem ubogacić inicjatywy miejskie.

Były rozmowy, ustalenia... okazało się, że miejska impreza... przeniesiona
Poprosiłem w związku z tym o nagłośnienie. Nie było.

witold k

Inny przykład manipulacji

portret użytkownika Admin

Zaraz po tragedii smoleńskiej, szefowie naszego portalu: Piotr Majcher i Witold Kowalczyk zaproponowali, pod dyskusję, nadanie nowemu rondu nazwę Lecha Kaczyńskiego.

Po tym jak tematem zajęli się dziennikarze lokalnych mediów. Poinformowano ich w BRM, że nie ma żadnych wniosków w sprawie nazwy nowego Ronda. Po czym okazało się, że pojawił się wniosek, antydatowany, Stowarzyszenia "Prawica Razem" - taka lokalna koteria, w spr. nazwy "Ofiar Katynia".

Była to próba wyprzedzenia ewentualnego wniosku portalu o nadanie imienia Kaczyńskich - sprawa szła w kierunku imienia Marii i Lecha K. Wniosek PiS o nazwę "Solidarności" był już powszechnie znany, choć jeszcze niezłożony formalnie.

Admin

Protest

portret użytkownika PIS

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.