Skip to main content

Niesamowita wystawa przed Akademią Świętokrzyską Filia w Piotrkowie Trybunalskim

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Przed piotrkowską państwową Alma Mater jest bardzo interesująca wystawa dotycząca Rosji i polskich stosunków ze wschodnim imperium. Piękna wystawa, składająca się z kilkunastu plansz, opatrzonych ciekawym komentarzem. Wystawa będzie czynna przynajmniej do pierwszego października 2023 roku.

Autorami są prawdopodobnie pracownicy naukowi z Akademii Świętokrzyskiej a ściślej z Jej Filii w Piotrkowie Trybunalskim.

Łyżka dziegciu. Jak zwrócił uwagę mój Przyjaciel, autorzy wyraźnie zapomnieli o kontaktach partyjnych funkcjonariuszy SLD z ruskimi braćmi. Zapomnieli
m.in. o chorobie filipińskiej Aleksandra Kwaśniewskiego - Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Warto by było wymienić z imienia i nazwiska tego ruskiego towarzysza, który zaraził naszego Prezydenta Kwaśniewskiego tą straszliwą chorobą zakaźną.

Czyżby granty na ten projekt wystawowy szły od decydenta, który ma "serce po lewej stronie"?

Tak to jest gdy cokolwiek robi się za pieniądze podatników. Ja wierzę najbardziej naukowcom niezależnym
i bezkompromisowym takim jak mój Kolega redakcyjny Pan Józef Wieczorek z Krakowa.

Piotr

21 września 2023

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak

Nie ma w PT

portret użytkownika Admin
5

Nie ma w PT Akademii Świętokrzyskiej filia w PT. Ten ruski towarzysz, który zaraził Kwaśniewskiego chorobą to polski biskup.

"Nieścisłości" jest więcej!!!!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
cytuję Admin

Nie ma w PT Akademii Świętokrzyskiej filia w PT. Ten ruski towarzysz, który zaraził Kwaśniewskiego chorobą to polski biskup.

Nie ma też nic a nic na temat wywodzącego się z PZPR Premiera Rządu Rzeczpospolitej Polskiej Leszka Millera, który zablokował realizację budowy gazociągu z Norwegii przez Danię do Polski.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.