Skip to main content
portret użytkownika Nazaret Energetyków
boze narodzenie.jpg
Quote:

„Przyjście Jezusa między nas jest darem Ojca, aby każdy mógł się pojednać z rzeczywistością swojej historii, nawet jeśli jej do końca nie rozumie.
Podobnie, jak Bóg powiedział do Świętego Józefa: „Józefie, synu Dawida, nie bój się” (Mt 1, 20), zdaje się powtarzać także i nam: „Nie lękajcie się!”. (...) Akceptacja życia w ten sposób wprowadza nas w ukryty sens. Życie każdego z nas może zacząć się na nowo w cudowny sposób, jeśli znajdziemy odwagę, by przeżywać je zgodnie z tym, co mówi nam Ewangelia. I nie ma znaczenia, czy obecnie wszystko zdało się przybrać zły obrót i czy pewne rzeczy są teraz nieodwracalne. Bóg może sprawić, że kwiaty zaczną kiełkować między skałami.

Nawet jeśli nasze serce coś nam wyrzuca,
On „jest większy od naszego serca i zna wszystko” (1 J 3, 20).”
/PATRIS CORDE Ojca Świętego Franciszka/

Drodzy Energetycy

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Zarząd Krajowy KSE „NAZARET” wraz z księdzem Duszpasterzem pragnie życzyć, aby Dzieciątko Jezus prowadziło po drogach życia w blasku swojej Miłości, która jednoczy się z naszą ludzką miłością. Niech ta Miłość, poprzez jedność z Bogiem, prowadzi nas do jedności między sobą, w różnorodności naszych zdolności, talentów i osobowości.

W nadchodzącym Nowym Roku 2022 życzymy – wzorem Opiekuna Świętej Rodziny, świętego Józefa – postawy wdzięcznej akceptacji tego, co istnieje w naszym życiu, jako dar od nowonarodzonego Zbawiciela.

Szczęść Boże!

Ks. kan. dr Sławomir Zyga

Dawid Ziemiński

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak