Skip to main content

Zapamiętać te ofiary…

portret użytkownika witold k

Zapamiętać te ofiary.

To jasne. Komentuje wydarzenia bieżące, politycznie; każde zachowując oddzielność. Nie pokazując pajaców, ofiary manipulacji - tak personalnie. Nie robię tego, bo każdy może mieć; zły dzień, dać się z manipulować przez środki masowego rażenia.

Zresztą mój wstyd za poziom i tematy protestów; jak to mówiliśmy klasy robotniczej już po 1990 roku uciekł po tym jak wysocy urzędnicy np. Samorządu pojechali na Warszawę protestować o żołdy i przeciw próbom ograniczania koterii na dole.

Potem? To już jakiś upadek… O ironio na ten przykład; jak panowie kierowcy połapali się że dalsze okradania pracodawcy skończy się klapą - zadłużali się żeby uratować firmę; to pan Waltz się pokazał…

Ale! Zespół psychiczny z Rynku Trybunalskiego przekracza wszelakie normy. Jaruzelski pewnie ze śmiechu rży… i to pomimo, że Matrioszkę spopielili. (dlaczego?)

Totalne oszołomstwo w formach, powodach, celach protestów - dzieci i wnucząt komuny - przekroczyło o 1000% szaleństwo kiedyś nakręconych (przeciw Ojcom obecnej opozycji) zwalczających PRL. Dzieci PRL owszem mszczą się za ojców na IV RP, która wyślizgnęła się im i trzepią się… ale!

Poziom barbarzyństwa (szczurołapa w Wrocławia) już nie tyle lewacki co; i tu nie ma słowa aby to nazywać. To poziom pierwszej komuny bojówki zwalczające polskiego chłopa, inteligenta, księdza...

witold k

29 listopada 20221

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak