Skip to main content
portret użytkownika witold k
krzyż

Do covida jasnego; nie do cholery, nie Ty tyfusie, zgago jedna a; do covida.

Do jasnego covida, kiedy się połapiemy; szczepionkowcy i antyszczepionkowcy, że jesteśmy po równi ofiarami tej samej propagandy. Tyle, że pożyteczni czytaj antyszczepionkowcy więcej niż szczepionkowcy dokładają się do realizacji programu depopulacji. Taka to pułapka ofsajdowa – zagonienie się do narożnika.

Za darmo, że tak powiem stają się testerami niezaszczepienia przeciw nowej zarazie. Tu uwaga. Nie ma znaczenia czy wirus uciekł z laboratorium czy też uznano, że już czas wyprowadzić go stamtąd –sprawdzić lata pracy – przetestować; antyszczepionkowcy stają się tu współpracownikami celu głównego depopulacji. Celem jest zmniejszenie populacji o 4 miliardy ludzi w ciągu 100 lat.

Niechby tam. Pewnie należy im podziękować za wkład do badań nad szczepionkami. Tyle, że w swej naiwności pomyli badanie medyczne z badaniem politycznym, którego efektem jest roznoszenie zarazy i anarchia.

Taki gratis dla rządców świata, którym po głowie chodzi depopulacja. Kiedyś wystarczyła aborcja, jako warunek lichwiarskiej pożyczki z banku światowego nazywali to „trzeci świat”. Szybko okazało się, że na Zachodzie, czyli u siebie jest tyle (…), że można proces przyśpieszyć. Zachodnią depopulację sterować tanim mięsem roboczym spoza tegoż Zachodu – przy okazji eliminować własną konkurencję do żołdów.

Oba wskazane cele, idee, mają ten sam skutek służą tej samej sprawie depopulacji, anarchii. To wojna wielkich rękami maluczkich. Na górze mają do wyboru zbierać z ulic trupy bądź sterować tym. Mieszczą się tutaj dzieci dobrego i złego. Na dole mamy osobników przy korycie i tych, którzy nogami przebierają żeby się z nimi na miejsca zamienić.

Widoczna w świecie anarchia antyszczepionkowców to w rzeczywistości upadek władz politycznych naszych – uznających życie ludzkie za priorytet. To oddanie władzy szaleńcom twórcom - zleceniodawcom - wirusów.

witold k

14 września 2021 – Podwyższenie Krzyża Świętego

4.142855
Ocena: 4.1 (14 głosów)
Twoja ocena: Brak