Skip to main content

Anty szczepionkowe oszołomsto

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Anty szczepionkowe oszołomsto przekracza kolejną barierę. Umiera zapracowana babcia. Umiera w związku z lekceważeniem; rodziny, lekarza podstawowej opieki… teleporad - leczenia przez telefon.

W domu, do którego państwo, co miesiąc dokłada 2500 zł. Jeśli nie więcej. Jest, zatem pieniądz na leczenie seniorki, która i tak sama pomimo emerytury, opieki nad wnukami - pracowała.

Pani ewidentnie na skutek zaniedbań wyżej wskazanych umiera. Widziałbym tutaj sprawdzenie sprawy potencjalnej eugeniki - traktowania poniżej godności osoby ludzkiej (pacjenta), – lekceważenie potrzeb medycznych przez rodzinę.

Nie! Mamy atak na karmiącą rękę – na obecną administracje państwa. Powtarzanie, jak mantry, totalnego zacietrzewienia politycznego.

Jeśli jest tak, ze osoba zmarła w związku z nierozpoznaniem - choroba naczyń krwionośnych kończyn dolnych - to… należy wyrazić nadzieje, ze przypadek Mamy będzie zbadany i wykorzystany w przyszłości po to, aby uwzględnić go w diagnostyce i wskazaniach. Robienie ze śmierci karmicielki kreteńskiej awantury nie uchodzi.

Wieczny odpoczynek racz dać Jej Panie - zasłużyła

witold k

8 kwietnia 2021

4.272725
Ocena: 4.3 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak