Skip to main content

Kilka zdań porządkujących

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Obecne zamieszanie bałagan, nieporozumienia i opowiadania się osób po stronie należy pokazać, jako dobry, potrzebny element życia publicznego w kraju. Należy wskazać aktualne rywalizacje rzekomych suwerenów tej czy tamtej strony.

Niewłaściwym jest rozróżnianie stron sporu w Polsce na Lewicę i Prawicę. Owszem służy to do naznaczania, do preferowania, do podpowiadania stronom ich pozycji. Jest to jednak fałszywe. Ten, który rodzaje emocje i poglądy, trendy, mody preferowane to środki przekazu. Te zależą od umorusania ideowego ideologicznego kierownic tych platform. Posłuszeństw pionowych.

Dzieci, bo to dzieci dominują w wandalizowaniu życia publicznego w tych dniach mają w czterech literach ową prawicę czy lewicę. (Pojwialy sie na protestach oprócz dziadków i dzieci średni wiek - etap postępującej manipulacji) Kierowcy jeżdżący wokoło rodna blokując ruch samochodów, to frustraci anty PiS-owscy ze względu na to, że obecna władza nie udaje tylko realizuje państwowe obowiązki a ci tego nie uznają. To, jak nazywam, wyrodne dzieci III RP.

Podkładania Lewicy czy też Prawicy pod sytuacje jest oszustwem i dalszym rozwalaniem wspólnoty. Dziś w III RP nikt nie ma prawa do wypowiadania się w jakiekolwiek sprawie. Nie ma ordynacji większościowej. Koniec i kropka. Nikt nikogo nie szanuje i nie reprezentuje. Mamy chętne organizacje, które będą bronić świątynie przed barbarzyńcami. Hello, pewno to parafianie z księdzem proboszczem mają tutaj coś do powiedzenia. To jest oryginalny przykład zawłaszczania pozycji przy okazji. Obiekty publiczne chroni administracja publiczna obywatel - wierny może oddać się do dyspozycji. To papugowanie właśnie lewicy… To własnie bolszewia - rewolucja. Nie było o tym mowy w Magdalence. Potem co było... budowa partyjnej - koteryjnej psiarni... Wpierw SLD później kolejnych i kolejnych. Uschło towarzystwo to i rzuca się przy okazji takiej właśnie. Wielu ze szkodą to fakt.

witold k

28 października 2020

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak