Skip to main content

Często porównuję III RP do PRL

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Tak i tym razem ze szczególnym uwzględnieniem jak dziś mówimy grillowania – rozsadzania państwa od środka. PRL jak powinniśmy wiedzieć; to toksyczny układ Ruskiego z Żydem. Witold Jedlicki ruskiego nazwał chamem – prostakiem, który nie jest wstanie podążać za postępem. Każdy, kto chciał cokolwiek znaczyć w PRL wżeniał się w żydowską rodzinę. Gomułka jest tu oryginalnym przykładem (w III PR Sikorski na ten przykład). Oryginalność Gomułki polega na tym, że ten stalinowiec niemogący już wytrzymać żydowskiej poniewierki i ich prowokacji puścił ówczesnych zomowców na syjonistów. To po to, aby nie narazić się żonie i jej pobratymców, od których zależał. Manipulacja była tak oryginalna, że sam Izrael do dziś ściga rzekomych antysyjonistów czytaj nielojalnych Goi.

Jaruzelski. Jeszcze większa marionetka za to odważniejsza, bo z PZPR pognił owych żydów, którzy szybko odnaleźli się w Solidarności i ponownie ułożyli generałem w „Magdalence”. Gomułkę spuściły oboje strony; tak dla przypomnienia. Dziś, te oboje strony, chcą spuścić Kaczyńskiego.

Do meritum
Tak w przypadku PRL jak i III RP po przejęciu jej przez obecną administrację dokonuje się samozagłady państwa poprzez wpuszczania w maliny setek, jak się da tysięcy zmanipulowanych obywateli. Za PRL szło w zniszczenie gospodarki jej zadłużenie i przejęcie. Dziś troszczy się o gospodarkę jest pod kontrolą założycieli PRL pogodzonych pod nickiem III RP. Obecnie III RP – zdrajca układu - niszczona jest pod hasłami wolności i całego tego lewackiego badziewia. Skutek ten sam podporządkowanie kraju pod bieżące potrzeby rywalizujących stron.

Więcej. Towarzystwo nie zapomina i zapewne wykończy Kaczyńskiego za zdradę układów z Magdalenki a Solidarność, której pomimo Junty Wojskowej, nie dało się podporządkować - na nowo zakłada pod np. nickiem: „Spierdalaj”. Kto to robi - parobki: Trzaskowski wychowanek Geremka, czy Holowania wychowanek WSI. Inni będą szczekać do końca; wywiązywać się łask; Tusk, Miler Cimoszewicz…

witold k

26 października 2020

4.555555
Ocena: 4.6 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak