Skip to main content

„Nowa Solidarność”

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

P. Trzaskowski wstępnie uruchomił (kampania wyborcza) bon mot "Nowa Solidarność ". Jak widzę, taktycznie został wycofany - nie dano konkurentom do prezydenckiego żołdu, szansy na medialne zaistnienie tzw. prawdziwej Solidarności.

Wiele bym tu pisał... Wspomnę jedynie piotrkowskie zdzieranie plakatów ZChN. Dlaczego? Bo plakaty mające w przekazie Solidarność mogłyby umniejszać związkowców. Więcej. Boli mnie to, że są, zawsze byli tacy, którzy nie uznawali, nie uznają, polskiego Sierpnia ‘80 za ważny etap naszego narodowego powstania. Nie jest tu mowa, o naiwności Jaruzelskiego - Junta Wojskowa dla wszystkich, żeby kilku zdetronizować. Nie, ponowne, kolejne, układanie się "Chama" i "Żyda". Nie, ROAD i jego kolejne klony już pod (po usunięciu Geremka) kontrolą WSI.

Mowa o polskiej głupocie, którą widzimy na co dzień, że fraszkę o strzyżeniu i goleniu wspomnę.

Skuteczne zawłaszczenie Sierpnia 80 przez geremków, michników, kiszczaków - wtedy (Junta Wojskowa); i młodych, współczesnych, naśladowców (prowadzonych przez WSI) wynika z odwiecznej spolegliwej postawy polskiej narodowej inteligencji.

Tak! Tej wybijanej w pień przez kolejne i kolejne zastępy karierowiczów. Obecnie robi to następca PC - PiS. "Polska. A co to jest?" i w nagrodę do Brukseli i to już po upadku projektu na likwidację LOT-u, że innego, drobnego opróżniacza rondelka wskażę.

Do meritum

Na naszych oczach strona zawłaszczająca sobie prawo do Polski, polskości na współczesną modłę eurokołchozu, dokonała majstersztyk. Odebrania co najmniej 2 miliony głosów rdzennych tubylców. Było to łatwe, z tego względu, że nie pojawiło się słowo “Przepraszam” od dinozaura Kaczyńskiego. Oni. Już kilka razy zmieniali lidera na młodszego... Kilka zgód na wynajem biurowców i do warszawskiej prezydentury - furtki do polityki nad tubylcem.

A my? Partyjne bojówki zamiast oddolnego otwarcia się na polski żywioł. Dlaczego tak? Bo tak robiła PZPR. Sprawdzało się, aż jaruzelskie pachołki Moskwy, pogoniły geremków z PZPR, jak rozumiem, na polecenie Moskwy. Ograli Go i dalej dominują dzięki naiwności PiS; tej samej, jak u jaruzelskich. Putin robi biznesy z przedsiębiorstwem holocaust za pieniądze Zachodu.

Nowa Solidarność, to kolejna, trzecia, próba przejęcia polskiego żywiołu i sprowadzenie go do parteru. Już to było... skutek – wielodziesięcioletnie zapóźnienia.

Kto poprosi mnie o członkowsko w PiS?

witold k – członek założyciel ZChN, pierwszy w kraju przewodniczy KZ NSZZ ”S” w energetyce, szef właściciel trybunalscy.pl

18 lipca 2020

5
Ocena: 5 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak