Skip to main content

Jeśli...

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

XXXVIII List do Przyjaciół

Jeśli potrzebowaliśmy ziarna, które obumrze... to właśnie je mamy. Honory, jakich doznał na łożu śmierci: Order Orła Białego i państwowy, honorowy pogrzeb świętej pamięci Kornela Morawieckiego należy przyjąć jako pierwszy etap kiełkowania przyszłego 100-krotnego owocu.

Lubimy symbole, znaki, postaci, które umieszczamy na piedestale, które określają nas jako wspólnotę. Taki jest porządek u homo sapiens. Nie jest najważniejsze pierwszeństwo na cokołach ani ilość pomników. Wzorem Świętych. Wszyscy są święci 2 listopada: niektórzy... wskazani.

Myślę, że pierwszym owocem zaraz po wygranych wyborach będzie jasne wskazanie tych odtrąconych w Magdalence. Ułożenie problemu w nowym ustroju IV RP.

Pomijam tu całą problematykę nieporadzenia sobie w czasie przełomu. Zapędzenia się w obecny narożnik, który sprowadza się do mamienia ludzi w formach propagandy SLD z 1993 roku.

Zwrócę tu kolejny raz uwagę na to, że po tamtym zwycięstwie już się nie podnieśli. Śmierć p. Kornela należy uznać za znak, za ziarno dla ślepej kury. PC w tym wypadku nie musi zamilczać konkurenta, bo nie jest już groźny, a i sami umoczyli się w tych, których kiedyś sprzedali.

witold k

6 października 2019

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak