Skip to main content

Międzynarodowy Dzień Bohaterów Walki z Totalitaryzmem

portret użytkownika Piotrków - Pileckiemu
rotamaster.jpg

Po 11 latach trudnej, potem zawłaszczanej bądź upychanej, w kraju Bohatera, po przeżytym szoku zarządców tzw. Unii Europejskiej i tamtejszej maszynki do głosowania, po kolejnych wymianach tamtejszych liderów Sprawy.

Posłowie do parlamentu europejskiego wnioskują do państw członkowskich unii europejskiej o podejmowanie 25 maja obchodzenia Międzynarodowego Dnia Bohaterów Walki z Totalitaryzmem.

No. Gdzieżby tam, to jeszcze nie do przełknięcia, żeby tak wzrost, o mordowaniu ludzi na masową skalę przez Niemców i Rosjan, czy współczesnych zaginionych do narożnika. Jakżeby tak nie przypodobać się, obecnemu mocodawcy, i nie wsadzić w stanowisko, kitu broniącego obecnych parobków, obecnej rewolucji, w obecnych formach... ograniczania populacji.

Jednak. Przy tym co się działo z utrącaniem czy wykorzystywaniem oryginalniej formy promowania w akcji "Przypomnijmy o Rotmistrzu" - to w kraju Bohatera. Przy majstersztyku, jaki wykonał p. Michał Tyrpa, pismem, wnioskiem do Parlamentu i drgawkach w jakie musieli popadać synowie i córy światowej rewolucji dzięki której wygodnie żyją. 11 lat dorastania do decyzji o uhonorowaniu Prawdziwka to niebywały sukces. Owszem nie nas a tychże.

Kilka zdań o Piotrkowie Trybunalskim o jego mieszkańcach w Akcji Przypomnijmy o Rotmistrzu, wprost, także inicjatyw nie związanych z krakowskim projektem Michała Tyrpy. Działo się! Kto chce to wie. Jak nie wie to u nas na trybunalscy.pl sporo się dowie.

Udało się: Uchwalić nazwę rondo Rotmistrza Witolda Pileckiego. Powołać i rozwijać Konkurs wiedzy o Rotmistrzu Pileckim. Przeprowadzić wiele Marszów dla Rotmistrza Witolda Pileckiego. Nadać imię Witolda Pileckiego zespołowi szkół. Przede wszystkim zebrać ca 4000 podpisów do Parlamentu europejskiego w sprawie uchwalenia 25 maja Dniem Pamięci o ofiarach totalitaryzmu.

Witold Kowalczyk pełnomocnik Akcji Przypomnijmy o Rotmistrzu w PT

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak