Skip to main content

Konferencja PiS w Piotrkowie

portret użytkownika witold k
powiat_piotrkowski.png

Uff! Nie można tego nie skomentować. Nie pogratulować Okrzy za majstersztyk tak z rozprowadzeniem NFZ jak i swojego siostrzeńca czy też kuzyna, bo nie mam tutaj dobrego rozeznania.

Panu Antoniemu zwrócę uwagę na to, że pobiera żołd posła, a to Go zobowiązuje do poopierania każdego oryginalnego pomysłu, który zmusza aparat do wietrzenia szarych komórek. Mamy tu przykład patologii, w której poseł jest ministrem. To są zupełnie oddzielne funkcje i obowiązki. Cały czas PRL nickiem po III RP.

Żadnych ale - to żadnych wniosków nie wyciągamy, a mija właśnie 30 lat od zmiany ustroju. Prędzej coś – kogoś zniszczymy – bo nie nasz, bo może wyskoczyć przed szereg, nie przewidzimy konsekwencji, że ustawę Wilczka przypomnę.

Dlaczego tak się dzieje? Bo dinozaury ciągle mieszają, a te nasze się nie rozwijają w przeciwieństwie do ubeckiego biznesu, moi mili parafianie. Więcej: represje nie dotykają układu, a nowych, pełnych dobrych intencji i nadziei.

Służba Zdrowia? Super biznes, Zachód może tylko pozazdrościć. Mam z 7 kartotek kardiologicznych tylko, że nie mam do nich dostępu, ani też mój lekarz POZ. Podobnie w innych przypadłościach. To pana posła nie interesuje?

witold k

13 września 2019

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak