Skip to main content

Nie odrobiliśmy lekcji

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Nie odrobiliśmy lekcji. Wszyscy: klasa polityczna, wspólnota państwowa, narodowa. Choć jednostki (są wszędzie) nazywam ich „Nieznanym Działaczem”, ”IV Konspiracją” jakoś to ogarniają i jeszcze się toczymy.
To polityczna rzeczywistość stawia nas przed kolejnym upadkiem. W swej pisaninie ciągle pytam, porównuję naszą bieżącą sytuację do końcówki PRL.

Mamy identyczną sytuację z PRL-em. Różną jedynie w tym, że teraz próbuje się uwłaszczać obywatela, wtedy - komunistyczną agenturę. Poza tym to samo. Te same naiwności, te rzekome bunty, strajki o miskę, ogólnie chaos i koteryjne zacietrzewienia.

Według mojej oceny uwłaszczanie obywateli jest prowokowaniem parobków Rockefellerów do większej niż przy „Magdalence” inwazji w naszą politykę i gospodarkę. Choć wydawałoby się, że już nic nie ma do spieniężenia w Polsce, to jest. Proszę rozejrzeć się wokoło.

Trudno wytłumaczyć np. wstępnie rozgarniętego Broniarza 60.ca, że nie zdaje sobie sprawy z sytuacji finansowej i budżetowej neo kolonii Polski. Postępuje tak, jak wtedy „Żydy” ogrywające „Chamów”. Tak pierwsi, jak drudzy założyciele PRL, w ogóle nie byli zainteresowani czymś tak zacofanym jak Naród zwłaszcza znienawidzonej Polski.

Pożyteczni idioci z późniejszego PC szalę przechylili (lata likwidacji konkurencji ze swej politycznej strony) po czym zdradzili. Tego się nie robi. Za to ponosi się karę, zwłaszcza, że współczesne PC („Dobra Zmiana"} w istocie realizuje testament Jaruzelskiego. Tu uwaga! Tamten układ z Jaruzelskim jest broniony przez obecną UE do dziś. Nikt nie będzie bronił układu z Kaczyńskim - taki nie istnieje.

Błąd naszych marionetek z „Magdalenki” polega na tym, że do walki wzięli obywateli jako mięso armatnie, a nie jako świadomych, równych pośród równych bojowników o lepszą przyszłość.

Jeśli ZNP chce dalej przywłaszczać sobie miejsce w narodowej polskiej wspólnocie (ZNP założyła Masoneria) to zawiesi strajk, bo cel już osiągnęli.

witold k

9 kwietnia 2019

5
Ocena: 5 (16 głosów)
Twoja ocena: Brak