Skip to main content

Jarosław Kaczyński: gdzie zostanie osadzony

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Powinno być to miejsce z wygodnym dojazdem i motelem. Wyobrażam sobie, że wyrok powinien być dożywotni, bo i ranga zaniedbań, nadużyć, manipulacji jest na miarę tak osoby, jej pozycji, jak i koniecznej spersonalizowanej odpowiedzialności za bękarta z Magdalenki; III RP.

Majstersztyk, który proponuję jest bardzo dobrym ruchem:

 • eliminujących zacietrzewia Wyrodnych Dzieci III RP,
 • dającym satysfakcję Eurokołochozowi,
 • jest okazją do wykupu (przez obywateli) największej współczesnej marionetki.

  Jak to widzę. Wyrok ma wskazywać największe zagrożenia, jakie pojawiają się pod rządami Dobrej Zmiany. Największe z nich to realizowane kolejny raz tym razem w Polsce uwłaszczanie obywateli – stawianie obywateli, nie oligarchów czy komisarzy, jako weksli u wierzycieli. Nigdy nigdzie się to nie udało. Przypomnę Argentynę, Brazylię, Grecję czy ostatnio Islandię. Ten przykład państwa zbyt małego, aby podejmować medialny rwetes, jest także dalej realizowany np. upadła tamtejsza linia lotnicza.

  Polski przykład mógłby być pierwszym skutecznym. Polegałoby to na tym, że wskazana przez wierzycieli kwota nie byłaby przerobiona jak to było po upadku Gierka w formie przejęcia gospodarki i polityki pod nickiem III RP, a w formie spłaty należności zasądzonych na Jarosława Kaczyńskiego, spłaconych w kasie więzienia przez obywateli masowo odwiedzających JK w więzieniu.

  Myślę, że nasz polski patriotyzm mógłby się realizować w darmowym dojeździe do więzienia. Myślę, że przewoźnicy tak europejscy, Izraelscy czy PKS PKP - by temat podjęli...

  witold k

  2 kwietnia 2019

 • 4.555555
  Ocena: 4.6 (9 głosów)
  Twoja ocena: Brak