Skip to main content
portret użytkownika witold k

z naszego archiwum w kontekście poranionej przez los Pauliny: kopiącej na oślep tych, którzy mogliby pomóc

Legion Głównych Bałwanów Tranzytowych to znaczy takich, tych, których cywilizowany świat przegania ze względu na ich oszołomstwo, którzy jak szarańcza kąsają słabe osobniki i je zostawiają, przenosząc się w kolejne miejsce. Idą z Zachodu... Widziałem dziadostwo na stacjach paliw w Belgii czy Holandii. Są agresywni, często naćpani. Tam w Belgii po latach panoszenia spotkały ich policyjne pałki. Wierzcie mi: skuteczne.

Dziadostwo (czytaj: wstępnie rozgarnięte osobniki) zbałamucone przez nigdy formalnie nieujawniony Program Ograniczania Produkcji Ludności zdobywają pozycje polityczne w administracji i z tych pozycji sieją najskuteczniej ziarno, które obumrze, nie wydając owocu. Niszczą nie tylko siebie samych. Również tych, którzy rozumieją ich przypadłości i chcieliby im pomóc. Przede wszystkim maluczkich to jest tych, o których upomina się Pan...

Są skuteczni dlatego, że my w swej większości wyalienowaliśmy się ze wspólnoty, zamknęliśmy się w czterech ścianach. Ich masoneria finansuje (PoPL). Z naszych odważnych zostawiliśmy samych.

witold k

25 marca 2019

5
Ocena: 5 (24 głosów)
Twoja ocena: Brak