Skip to main content

Cytat Nr II z Dziennika Gajowego Maruchy

portret użytkownika Jacek Łukasik

Osławiony rzydowski burmistrz Jersey City wydał oświadczenie. Żałuje wpisu o marszałku Karczewskim i wybiera się do Polski.

Ja bym tego luja nie wpuścił… ale polactfu wystarczą jakieś zdawkowo wypierdziane „przeprosiny”, w których nawet nie padło słowo „przepraszam”.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2018/05/10/wolne-tematy-35-2018/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2018/05/18/wolne-tematy-37-2018/

Gajowy Marucha

Komentarze:

Joe said
2018-05-14 (Poniedziałek) @ 20:15:29

Zdecydowanie taki osobnik powinien zostac uznany za persona non grata i zawrócony z powrotem.

——-
…. po skuciu mu mordy przez nieznanych sprawców.
Admin
osoba prywatna said
2018-05-14 (Poniedziałek) @ 20:16:04

Jak Michaił Gorbaczow sprzedał ZSRR
https://www.youtube.com/watch?v=o1e0kMxqCIw
Marucha said
2018-05-14 (Poniedziałek) @ 20:21:20

Oczywiście cała afera z pomnikiem to odwrócenie uwagi polactwa od innej, milion razy ważniejszej sprawy, której nie ma potrzeby przypominać.
Polactfo cieszy się ze „zwycięstwa”.
Jak im niewiele potrzeba…
Świnie.
revers said
2018-05-14 (Poniedziałek) @ 21:16:08

po 447 przyjda kolejne jak nie afery to fuzje, giga przejecia

https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/fuzja-pekao-i-alior-banku...

Jak pieknie podaj Peako zeni sie z Alior bankiem, a ten z koleji jesz juz po czesci w recach Balckrock korporacji dobrych wujkow co nie jednego emeryta wysla do smietnika , tym bardziej ze w tym kapitalowym worku jest jeszcze PZU lub zdrowych po szczepionki smierci.

Blackrock w Polskim Alior banku trzyma reke na pulsie finansowym, a niby wyniosl sie w 2016 roku na Wegry z Polski, tak mu mialo byc zle z PIS-em, to z PZU, Alior Bankem i Bank PKO SA bedzie mu lepiej.

https://www.cnbc.com/2018/04/20/reuters-america-blackrock-holds-5-pct-st...
wandaluzja.pl said
2018-05-14 (Poniedziałek) @ 21:32:58

PODSTAWĄ PRZEMYSŁU HOLOKAUSTYCZNEGO JEST RELIGIA HOLOKAUSTYCZNA, która nic wspolnego a Historią i Faktografią nie ma. Religia Holokaustyczna została stworzona na podstawie UTAJNIONEGO przez Stalina achiwum oświęcimskiego przez Ideologa i Propagandzsistę Armii Czerwonej Ilię Errenburga dla ZAMAZANIA, że w obozie pracy NIEWOLNICZEJ Oświęcimia zginęło milion Słowian i 5 milionów czerwonoarmistów, z czego KAPITAŁ poszedł przez tajne konta palestyńskie Wallenberga i Eichmanna na Budowę Izraela. Rząd Szwecji poprosił Armię Czerwoną o zamordowanie Raula Wallenberga jako Światowego Konspiratora Żydowskiego.
Kapitał Oświęcimski łatwo obliczyć, gdyż SS wynajmowało Niewolników rekomendowanym hitlerowcom po 6 Rentenmarek za dzień:

http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej//
co było prospektem Likwidacji Słowian. Jest SZCZEGÓŁOWA dokumentacja Holokaustu w postaci akt Komisariatu Żydowsta Rzeszy i Szwajcarskiego Czerwonego Krzyża, który miał umowę z Niemcami o udostępnianiu Danych i komisje sprawdzające te dane w Terenie.
Pogłosy danych Urzędowych były zawsze takie same: 200 tysięcy Wyroków Śmierci Wehrmachtu dla Aktywnych Komunistów; sto tysięcy ofiar Żydowskiego Gestapo, 6 milionów Komunstów i Innych wysiedlonych do USA. Mój ojciec np. jako właściciel lotnisk po prawej stronie środkowej Wisły podpisał Konwencjuę Szwajcarską o SPRZEDAŻY przez SS 2,5 miliona Żydów dla Stany Nowy Jork po dolarze za głowę, gdyż Niemcy honorowali kapitał amerykański, a takich Konwencji było 10. Ja mogę więc uznać Akt 447, jeśli Szwajcarzy wypłacą mi honorarium za Konwencję Szwajcarską.
Asz tłumaczył Holokaust jako PRZYKRYWKĘ Przemysłowej Produkcji Amerykanów w GUŁAGU. Polacy mają listę imienną 11,5 miliona polskich ofiar Gułagu, którą Prezydent Putin uzupełnił do 15 milionów. Arabka ma obowiązek urodzenia 13 jezuitów więc nie sądzę by Gułążka miała normę NIŻSZĄ. Poza 15 milionami Polaków było tem jeszcze 20 miliomnów Ukraińców i Sto Małych Narodów Rosji.
To jest techniką rządzenia USA Holokaustami i Gułagami, przed którymi Trumpf ZESRAŁ SIĘ.
Teraz Religia Holokaustyczna POTRZEBUJE ZIEMI dla Dyktatury Spermy Jerozolimskiej, którą ma być Europejski Izrael: UKRAINA-POLSKA-SŁOWACJA-WĘGRY-RUMINIA. Żydzi milczą jak zaklęci o Pogromach Żydów na Węgrzech i w Rumunii, które były sto razy większe od pogromu kileckiego, gdyż pogromy HITLEROWCÓW nad Dunajem organizowała Armia Czerwona.
Za: https://marucha.wordpress.com/2018/05/14/wolne-tematy-36-2018/#comments

3.666665
Ocena: 3.7 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak

Polactfo

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
5

Najsmutniejsze jest to, że "polactfo" to nie tylko prymitywy upijający się piwem na trawce pod sklepem lecz w znacznej części wybrańcy w powszechnych, cyklicznych wyborach i elita elit czyli polskojęzyczni zarządcy RP!

Piotrze!

portret użytkownika witold k

Za użycie tak obraźliwej formy uważam, że powinieneś dla przykładu resztę życia spędzić w więzieniu o zaostrzonym rygorze.

Źdźbło w moim oku dostrzegasz!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Kochany Witoldzie, źdźbło w moim oku dostrzegasz a we własnym belki nie widzisz? Jaką karę dla Ciebie powinni przewidzieć wszyscy ci, których opróżnionym przez nich rondlem obkładasz od samego początku Twojej działalności na portalu trybunalscy.pl?

Twoje Marzenie!!!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Witoldzie, przecież Twoim wielkim marzeniem jest żeby Portal trybunalscy.pl tętnił życiem -"był jak dynamit" !!!

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.