Skip to main content

Piotrków Trybunalski w latach Sierpniowego przełomu

portret użytkownika Admin
10.06.2017
10.12.2017
logo800.jpg
Piotrków Trybunalski w latach Sierpniowego przełomu

Społeczność, którą już dawno nazwano środowiskiem - trybunalscy.pl - zaprasza do podjęcia inicjatywy z okazji 800-lecia Miasta. Zachwycająca jest inwencja środowisk włączająca się w ogłoszone przez Magistrat obchody Miasta.
Owe pospolite ruszenie jest budujące i nakazuje i nam ruszyć pupy. Jest też szczególnym egzaminem dla Administracji samorządowej niepotrzebnie w ostatnich latach maksymalnie spersonalizowanej.

Zgłaszam projekt pt. „Piotrków Trybunalski w latach Sierpniowego przełomu” Zakładam grupę tematyczną zamkniętą, w której powinna odbyć się praca przygotowawcza, merytoryczna. Już dziś zapraszam do niej prelegentów w osobach: Czomber Maria, Klecel Jacek, Kowalczyk Witold, Kowalewicz Januariusz, Korzeniowski Piotr, Krzywińska Iwona, Lorek Grzegorz, Łopaciński Ryszard, Migdał Janusz, Mrozowski Waldemar, Olejnik Wiesława, Rżanek Michał, Stępiński Jacek, Szala Robert, Sztąberek Paweł, Tworkowski Jacek, Warzocha Jerzy, Warzocha Ryszard…,

Lista w żaden sposób nie jest zamknięta. Nikt, kto zechce przystąpić do projektu; do jego grupy roboczej, kto przygotuje i opublikuje u nas swój materiał nie będzie poddany jakiekolwiek obstrukcji. Natomiast podamy listę tych, których poprosiliśmy a nie podjęli prośby i dlaczego.

Obszar zainteresowania projektu; najdalszy, najgłębszy... obejmujący wszystkie obszary naszej egzystencji upersonifikowane w narodowym zrywie Sierpnia 80 na który złożyła się praca pokoleń.

witold k

10 czerwca 2017

2.6
Ocena: 2.6 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak