Skip to main content

Jubileusz 70 lat ZEŁ-T w Rejonie Energetycznym Piotrków

portret użytkownika witold k

z naszego archiwum

Rok 2007 to rok jubileuszowy naszej firmy. Wiele już o tym napisano, sporo zrobiono. W firmie powstał specjalny Zespół, który kieruje, wspomaga... monitoruje. Mamy: ogólnopolskie pozycje Jubileuszu, Centralną Akademię, współudział z innymi firmami w Jubileuszu 100 lat energetyki łódzkiej... . Nasze, rejonowe świętowanie polega na włączeniu się poszczególnych jednostek naszej firmy w obchody miast, siedzib naszych Rejonów.

Nasza Firma, na terenie siedziby Rejonu, w Piotrkowie Trybunalskim, w ramach Jubileuszu 70 lat ZEŁ-T angażuje się finansowo w IV Ogólnopolski Festiwal „NADZIEJA” http://festiwal.org.pl , to szczególna dla nas pracowników RE okazja.

Jubileusz naszej firmy przyćmiony jest wewnętrznymi sprawami, obawami, sporami... Dostało się też naszym Klientom... Dobrze byłoby, gdybyśmy jako Rejon włączyli się w Festiwal z własnymi propozycjami, przygotowali je i przeprowadzili. Pokazalibyśmy w ten sposób piotrkowskiej społeczności: nas, nasz Rejon i dalibyśmy formę zadośćuczynienia za kłopoty, jakie są udziałem naszych Klientów.

Uprzejmie proszę Koleżanki i Kolegów z RE Piotrków o podjęcie wezwania. Festiwal właśnie dopina swój program, odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 2 września 2007.

Przy okazji zapraszam do udziału w Ogólnopolskim Zjeździe Energetyków w dn. 14 sierpnia w Niepokalanowie i w XXII Pielgrzymce Energetyków na Jasną Górę w dniach 18-19 sierpnia. Występujemy tam jako współorganizatorzy.

witold k

28 lipca 2007

www.kowalczyk.info.pl

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak