Skip to main content

Elektryczna Syrena nixi - auto do produkcji na Żeraniu

portret użytkownika Obserwator
SyreNixi

Syrenka 400 HP Syrena new car from Poland

Syrena nixi do produkcji na Żeraniu jako auto elektryczne. Oto nowy owoc prac pokazanych w Ministerstwie Rozwoju
Syrena nixi - auto elektryczne

Syrena nixi ujawniona i znowu robi się głośno o odrodzeniu legendy polskiej motoryzacji. Jak powiedział nam Arkadiusz Kamiński, szef AK Motor Polska Sp. z o.o., nowy samochód z napędem elektrycznym jest owocem prac, które były przedstawione w Ministerstwie Rozwoju.

AK Motor świętuje pięć lat od powstania firmy i z tej okazji ujawniło koncepcję pierwszego polskiego samochodu elektrycznego w klasie microcar. Nowe auto o nazwie syrena nixi ma być ideale do miasta. Model, nad którym obecnie pracuje firma, będzie pojazdem dopuszczonym do ruchu w kategorii M1, pozwalającym na podróżowanie dwóch osób z bagażem.

Syrena Meluzyna R - Pawła Dytki
Nowa syrena meluzyna R już jeździ! DZIENNIK.PL sprawdził
DZIENNIK.PL jeździł nową syreną meluzyną R: http://goo.gl/Ru4Rqw Na warszawskim Żeraniu odbyła się prezentacja nowej syreny meluzyny R zaprojektowanej przez Arkadiusza Kaminskiego. Nowe auto budowała firma Proto Cars z Nysy reprezentowana przez kierowcę rajdowego Pawła Dytko (na jego koncie jest m.in. tytuł Mistrza Polski w Samochodowych Wyścigach Górskich).

Gospodarka: http://www.polskieradio.pl/42/2806/Ar...
Nowa Syrenka - samochód, który nawiązuje do polskiej motoryzacji będzie być może już niedługo urozmaicał nasze rodzime drogi. Syrenka ma być stworzona głównie z myślą o poruszaniu się nią w ruchu miejskim. Ma być małym autem luksusowym, gdyż jej produkcję masową planuje się na zaledwie 300-500 sztuk rocznie.

movie: 
See video
See video
See video
See video
0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak