Skip to main content

Henryka Krzywonos - Podrabiana bohaterka! Przytaczane fakty także o kradzieży pieniędzy

portret użytkownika Obserwator

Uposażenie poselskie posłance Krzywonos z PO nie wystarcza, do tego także z publicznych pieniędzy z ZUS-u dalej pobiera gigantyczną emeryturę! i jak stwierdza "To moja prywatna sprawa" - ale czy może to dziwić - przecież trzeba wiedzieć i pamiętać te historyczne fakty, że Henryka Krzywonos kradła strajkowe pieniądze. Krótki film dokumentalny w którym Ryszard (docent) Czajkowski rozmawia z zapomnianą postacią strajków '80 Janem Wojewodą (przywódcą strajku w zajezdni autobusowej) i przywołuje prawdziwe zdarzenia z tamtych lat dotyczące podrabianej "bohaterki" Henryki Krzywonos.

Polecam artykuł:
Dancingi, wódeczka i schadzki? Ryszard Czajkowski wspomina „solidarnościową” działalność Henryki Krzywonos. „W strachu wskoczyła do tramwaju, złamała strajk i wyjechała”.

Polecam nagrania filmowe:
Krzysztof Wyszkowski o pijanej Henryce Krzywonos OBALAMY MITY
Krzywonos, fikcyjna legenda, niebywałe relacje świadka.
Fałszywe autorytety "Solidarności" - Henryka Krzywonos
Zenon Kwoka o Henryce Krzywonos w programie Pod Prad
Pytanie do pani Henryki o agenturalną przeszłość zostało bez odpowiedzi. I tutaj w sytuacji niejasnych, ukrywanych faktów i braku wyjaśnień dodać należy tą ciekawą okoliczność, iż podobna do innych funkcjonariuszy bezpieki - wysokość emerytury - może sugerować taką aktywność - nagranie w tej sprawie na youtube znajdziemy pt.: Krzywonos kompromituje „Solidarność”!… !

movie: 
See video
See video
See video
1
Ocena: 1 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak