Skip to main content

Jacek Hoga o dostępie do broni palnej: broń musi być dostępna dla każdego Polaka i od zaraz!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Wczoraj z inicjatywy Pobudki - Klucz Piotrków Trybunalski w Kamienicy Szefferów z 1848 roku, w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie Trybunalskim był wygłoszony bardzo ciekawy wykład a po nim rozgorzała dyskusja ze słuchaczami na temat: "PRAWO DO OBRONY WARUNKIEM PRZEŻYCIA". Wykład ten wygłosił zaproszony Gość Jacek Hoga, prezes Fundacji AD ARMA. https://www.facebook.com/events/618402248315440/
Video z tego wydarzenia: http://trybunalscy.pl/node/8464

Pan Hoga podawał różne przykłady z życia świadczące o tym, że broń musi być dostępna powszechnie i bez ograniczeń.
Oto jeden z przykładów. Gdyby w 1943 roku w polskiej wiosce na Wołyniu pojawiła się furmanka załadowana w całości bronią palną i amunicją, z której broń byłaby rozdawana bez ograniczeń, wszystkim mieszkańcom tej wioski, to nie znalazłby się ani jeden Polak, który nie wziąłby tej broni do rąk. Chociaż nikt z tych mieszkańców wcześniej nie był ani przebadany przez lekarza i psychologa ani przeszkolony w obchodzeniu się z bronią!!!

Jedna z polskich wsi licząca normalnie 2000 mieszkańców, o której Ukraińcy wiedzieli, że jej mieszkańcy są uzbrojeni, nigdy nie została napadnięta przez ukraińskich siepaczy. W krótkim czasie ilość Polaków przebywających w tej miejscowości urosła do 20 tysięcy!!!

Ustawa, którą należy wprowadzić w trybie natychmiastowym powinna być krótka i brzmieć: każdy Polak ma nieograniczony dostęp do broni.

KOMPLETNA BAZA AKTÓW PRAWNYCH TYCZĄCYCH SIĘ POSIADANIA, NABYWANIA I NOSZENIA BRONI W POLSCE PRZEZ OSOBY FIZYCZNE!!!
Procedury administracyjne, przepisy dot. funkcjonowania strzelnic cywilnych, egzaminy, transport broni, przepisy unijne, badania lekarskie dla osób chcących posiadać broń....warto się zapoznać z tym ciekawym podsumowaniem.

http://gss.gda.pl/?page_id=1846

4.42857
Ocena: 4.4 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak

Zapowiedziane nagranie

portret użytkownika POBUDKA

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.