Skip to main content

"Ziobro wróć"- takie hasła skandowały tłumy ...

portret użytkownika zbigniewziemba
Zbigniew_Ziobro_-_zdjecie.jpg

"Ziobro wróć"- takie hasła skandowały tłumy w Płocku, gdy jeden z liderów partii Prawo i Sprawiedliwość przybył do budynku Prokuratury Okręgowej.
Jak podaje PAP:”Ziobrze zarzuca się, iż od końca grudnia 2005 r. do stycznia 2006 r. jako minister sprawiedliwości i prokurator generalny przekroczył swoje uprawnienia. Miało to polegać na wydaniu polecenia prokuratorowi Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie udostępnienia Jarosławowi Kaczyńskiemu - jako osobie według śledczych nieuprawnionej - niektórych protokołów przesłuchań jednego ze świadków postępowania prowadzonego przez tę jednostkę w sprawie tzw. mafii paliwowej. Zdaniem prokuratury, ujawnił tym samym tajemnicę służbową, działając na szkodę interesu publicznego. ”

Były minister nadal niezłomny stwierdził:”Chciałbym podziękować wszystkim za spontaniczne przybycie - mówił Ziobro. Dodał, że "warto było" walczyć z mafią paliwową. Te zarzuty są wyrazem tego, co Platforma proponuje PiS za nasze działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa Polaków” Podkreślił, że “w przyszłości to ludzie uwikłani w te fałszywe oskarżenia będą się tłumaczyć.”

Rozmowę Zbigniewa Ziobry z dziennikarzami co chwilę przerywały okrzyki jego zwolenników, zgromadzonych przed budynkiem płockiej prokuratury. Oprócz kwiatów dla byłego ministra sprawiedliwości przynieśli też tabliczki z hasłami, m.in. "Ziobro wróć", “Prawo i Sprawiedliwość” “Polska zwycięży”...

Postawa ministra Ziobro, w tej niełatwej dla niego sytuacji przypomina, że prawo i sprawiedliwość to wartości uniwersalne, które należy starannie pielęgnować a nie postrzegać jak wstydliwy wyrzut sumienia.

Zb.Ziemba

21 stycznia 2009

Minister w Płocku

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Wszystkim nam potrzeba sprawiedliwości...

Małgorzata Nowakowska

Wszystkim nam potrzeba wreszcie sprawiedliwości. Ale niczego nie uda się zrobić, jeśli nie zostaną rozwikłane największe afery, a ludzie z nimi związani (często nasza "elyta") zwyczajnie rozliczeni i pozbawieni majątków, których dorobili się na okradzeniu wszystkich nas.
Człowiekiem, który jako pierwszy chciał zrobić porządek był jako minister - Zbigniew Ziobro. Chwała mu za to i wielki ukłon w jego stronę, bo szybko drugi taki człowiek się nie znajdzie. Więc im bardziej jest niesprawiedliwie atakowany i oskarżany przez trzęsącą portkami "elytę", tym bardziej potrzebuje naszego wsparcia. Zasługuje na to!
Proponuję zatem utworzenie obywatelskiego komitetu obrony Zbigniewa Ziobry, a już na teraz zaproszenie na spotkanie do Piotrkowa z mieszkańcami miasta i okolic. Chyba miejscowy oddział PiS-u mógłby to przygotować...

Tłumy to mamy w domach w dniu wyborów

portret użytkownika witold k

Tyle się rozpisuję o lokalnej „maniutkomanii” o fajerwerkach dla gawiedzi. Znaczy Koncertach Noworocznych i innych budżetowcach. Robię to bo znam towarzystwo, kulisy i grzeszki.. Czas zwrócić uwagę, że na górze jest tak samo.
Niestety Zbyszek Ziobro to kolejny aktor. Może Zenek – piotrkowianin nasz czytelnik i mam nadzieje autor, który od lat wskazuje sądom lokalne koterie, powie co z tym pasztetem robił minister Ziobro. Żeby była jasność. Cały czas jestem zwolennikiem PIS. Wierzę, że jest to partia narodowa, która skupi całość polskiej sceny. Nie wiem skąd to mam. Potrzeba nam Polakom, autentycznych polityków (służących Najjaśniejszej) nie malowanych pod potrzeby PR aktorów.
Minister Ziobro jak i Premier Kaczyński nigdy więcej nie powinni wrócić do państwowych stołków. (To jest ta droga do odzyskania wiarygodności) Zgromadzili dosłownie kilku prokuratorów, którzy podejmowali się spraw bez wystarczającej ilości dowodów. Robili to dla sprawy narodowej. PIS odchodząc od władzy spalił tych ludzi. A może przypomnieć trzeba dlaczego oddał władzę. Dlatego, że po brata sięgnęli. Pisałem wtedy. Brat powinien odwołać brata dać gawiedzi satysfakcję i robić swoje. Tyle tylko, że PIS już zdążył pozbyć się ludzi. Ach... szkoda słów.

witold k

PiS

Tadeusz Muszyński
Z przykrością muszę powiedzieć, że PiS oszukał ludzi. Wiele godzin przegadałem z Panami Kaczyńskimi, w cztery czy sześć oczu. Oni nie chcieli zniszczyć układu, Oni chcieli przejąć układ. O Panu Maciarewiczu mówienie dobrze jst nadużyciem. To, że nie bylo po wyborach koalicji PiS PO to wina PiS. Ja proponowałem, rozmowy o koalicji w swietle jupiterów i wtedy wszyscy ocenią, kto nie chce. Wtedy można było rozpisać nowe wybory i ten co nie chciał sie dogadać nic by nie ugrał.

Tak to prawda ale

portret użytkownika witold k
cytuję Tadeusz Muszyński

Tadeusz Muszyński
Z przykrością muszę powiedzieć, że PiS oszukał ludzi. Wiele godzin przegadałem z Panami Kaczyńskimi, w cztery czy sześć oczu. Oni nie chcieli zniszczyć układu, Oni chcieli przejąć układ. O Panu Maciarewiczu mówienie dobrze jst nadużyciem. To, że nie bylo po wyborach koalicji PiS PO to wina PiS. Ja proponowałem, rozmowy o koalicji w swietle jupiterów i wtedy wszyscy ocenią, kto nie chce. Wtedy można było rozpisać nowe wybory i ten co nie chciał sie dogadać nic by nie ugrał.

Trzeba w tym miejscu stwierdzić, że PO oddałaby wszystko PIS tylko nie bezpiekę i politykę zagraniczną a to nie było możliwe. Potomkowie Klubu Krzywego Koła, Komandosów, czy ROAD nie mogą mieć tych kierownic. Wtedy trzeba było bronić tych pozycji. Co z tego wyszło?... widać. Wystarczy ożenić się z ważną Żydówką by w każdym rządzie mieć stołek. Przecież już to przerabialiśmy.
witold k

PiS

Tadeusz Muszyński
Gdyby rozmowy były kontrolowane, społeczeństwo by oceniło. Trudno nam teraz gdybać. Jedni i drudzy nie mieli i nie maja politycznej woli aby ludziom było dobrze, no może za wyjątkiem ludzi ze swojego otoczenia. Powoli myślę, że stosunek PO do PiS jest 55 do 45 na koszyść PO.

Ziobro

Tadeusz Muszyński
A ja mam odmienne zdanie. Pan Ziobro nie nie zrobił by pomóc Olewnikom, nawet nie odpowiedział na list ojca Krzysztofa Olewnika. Jest jeszcze jedna, gorsza historia, która Pan Ziobro "zamiótł" pod dywan. t.mu@o2.pl

Tłumy, tłumy, tłumy....

Właśnie zrobiłem dzisiaj wpis o tych tłumach w Płocku na Niepoprawni.pl. Jeden duży transparent i garść ludzi z tekturowymi tabliczkami z ręcznie wykonanymi napisami. Pytam , gdzie się podział PR PiS? To była niezwykła szansa zrobić manifestacę popierającą Ziobro i PiS. Czy tak sprzedająca się partia ma możliwośc brylowania w sondażach?Nie. Tektury powyrywane z pudełek...
Link do wpisu na Niepprawni:
http://www.niepoprawni.pl/trackback/8702

Ziobro

Tadeusz Muszyński
Prosze o kontakt t.mu@o2.pl

Pomysły polityczne ”prawicy” poza PiSem to jedynie folklor ...

Czy ktoś chce czy nie, prawą stronę sceny politycznej jednoczy partia Prawo i Sprawiedliwość. Dziś jeśli ktoś proponuje na prawicy budowę innych partyjek, to naprawdę nie buduje ale burzy!
Pomysły polityczne ”prawicy” poza PiSem to jedynie folklor a nie realne możliwości.

PZPR

portret użytkownika witold k
cytuję Zb.Ziemba

Czy ktoś chce czy nie, prawą stronę sceny politycznej jednoczy partia Prawo i Sprawiedliwość. Dziś jeśli ktoś proponuje na prawicy budowę innych partyjek, to naprawdę nie buduje ale burzy!
Pomysły polityczne ”prawicy” poza PiSem to jedynie folklor a nie realne możliwości.

No właśnie
To dzięki takiej bucie PIS niszczy wszystko i wszystkich. Już to pisałem. PIS to dopiero folklor, zresztą taki sam jak PO. Pokora. Towarzysze pokora. PIS ma być służącym. Ma oddać, jak już wiele razy wskazywałem, swoje zaplecze i nasze pieniądze do dyspozycji każdego wstępnie rozgarniętego. Biura PIS mają tętnić młodym życiem. Czym tętnią...

witold k

Pan Z. Zięba

Tadeusz Muszyński
A kto to taki ten "folklorysta" ?

Wróćmy do tematu Ziobry...

Małgorzata Nowakowska

Wróćmy jednak do tematu Ziobry... Czy ktoś chce, czy nie chce, on jako pierwszy i jedyny dotąd próbował coś zrobić ze wszechobecnym warcholstwem i kolesiostwem w naszym-nie naszym wymiarze sprawiedliwości. Że przypomnę rzecz cenną - sądy 24-godzinne dla pospolitych bandytów, czy zabranie się za korupcję wśród posłów (biedna, kryształowo uczciwa posłanka PO, która chcąc dobrze dla służby zdrowia i chorowitych Polaków przy okazji chciała przygotować dla siebie i partyjnych kolegów źródełko z niekończącą się kasą) i lekarzy (czy ktoś jeszcze wierzy w niewinność pewnych ordynatorów, tudzież innych lekarzy? - Ich medialna uczciwość jest wprost proporcjonalna do wielkości pleców, jakim dysponują)
Dlatego kategorycznie sprzeciwiam się i sprzeciwiać będę paplaniu, ot dla paplania...
Rzeczywiście, nie wszystko może się podobać i każdemu zawsze i wszędzie można będzie coś zarzucić. Zwłaszcza, że mamy predyspozycje do szukania na siłę rys i uszczerbków i podejrzewam, że gdyby była taka możliwość oceny, dostałoby się również Panu Bogu.
Rzeczą najważniejszą jest całościowe ocenianie sytuacji. Skupianie się na pojedynczych przypadkach, czy szczegółach do niczego dobrego nie doprowadzi. A może inaczej, doprowadzi do sromotnej klęski w kolejnych wyborach, ponieważ zwaśnienie wykorzysta przeciwnik.
Zatem zachęcam do postrzegania jasnych stron i stawiania oraz podbudowywania osób, które ciesząc się cały czas dużą popularnością i poparciem mogłyby jeszcze coś zdziałać.
Póki co następcy Ziobry nie ma. Bo i potrzeba niezwykłej odwagi, by przeciwstawić się hydrze narażając swoje i swojej rodziny życie.
Ale niestety, najłatwiej sobie pokrytykować i pokrzyczeć, a propozycję aktywnego działania w postaci stworzenia alternatywnej, kryształowo uczciwej grupy, która w przyszłorocznych wyborach mogłaby powalczyć o najważniejsze fotele - zbyć milczeniem lub zmianą tematu...

Paplanie

Tadeusz Muszyński
Paplać to Pani paple, bez wiedzy i bez sensu.
Pan minister Ziobro zarządził nast. zmianę:
Było: Jeżeli ktoś pisał do prokuratury Rej. to jak prokuratura umorzyła to mógł się odwołać do wyższej instancji.
Znających sprawę było dużo.
Teraz jest tak: prokurator Rej. umarza odwołanie trafia do niego i kieruje je do miejscowego sądu. W małych miasteczkach wszystko pozostaje w rodzinie i nikt u góry nic nie musi wiedzieć.
Fajnie jak Pani mi da swój emil to wyślę Pani List otwarty do Ziobry to Pani otworzy oczy. t.mu@o2.pl

Meritum

portret użytkownika witold k
cytuję Tadeusz Muszyński

Teraz jest tak: prokurator Rej. umarza odwołanie trafia do niego i kieruje je do miejscowego sądu. W małych miasteczkach wszystko pozostaje w rodzinie i nikt u góry nic nie musi wiedzieć.

w Piotrkowie Trybunalskim też. Szanujemy PIS i jego Źobro. Nie trzeba z nich robić parawanów.
witold k

Pan Ziobro

Tadeusz Muszyński
Panu Olewnikowi nawet nie odpowiedział, mnie przyjął na korytarzu a będąca w innym świecie Pani Kruk asystowała Mu.

Pan Ziobro

TadeuTadeusz Muszyński
A ja mam odmienne zdanie. Pan Ziobro nie nie zrobił by pomóc Olewnikom, nawet nie odpowiedział na list ojca Krzysztofa Olewnika. Jest jeszcze jedna, gorsza historia, która Pan Ziobro "zamiótł" pod dywan. t.mu@o2.pl

Pan Ziobro

TadeuszTadeusz Muszyński
A ja mam odmienne zdanie. Pan Ziobro nie nie zrobił by pomóc Olewnikom, nawet nie odpowiedział na list ojca Krzysztofa Olewnika. Jest jeszcze jedna, gorsza historia, która Pan Ziobro "zamiótł" pod dywan. t.mu@o2.pl

A co Pan może zaproponować?

portret użytkownika Jolanta Lgocka

Szanowny Panie,
Czytając dotychczasową dyskusję postawiłam zabrać głos w sprawie.
Pytam więc, co Pan ma zamiar zrobić, by było lepiej?

Już za chwilę, niemal za półtora roku kolejne wybory samorządowe. Być może już na wiosnę kolejne wybory do Sejmu i Senatu. A tu na forum, zamiast deklaracji, porozumienia, haseł: spotkajmy się i coś z tym zróbmy, tylko krytyka i dobre rady.
Jest to dla mnie tym bardziej irytujące, bo w poprzednich wyborach samorządowych uczestniczyłam aktywnie. Sama wpadłam na pomysł skrzyknięcia iluś tam osób, przekonania ich do potrzeby przeprowadzenia zmian, stworzyłam gminny komitet, znalazłam kandydatów na radnych oraz kandydata na wójta. I wiele nie brakowało, żeby była II tura. Kosztowało mnie to 9 miesięcy ciężkiej pracy, a przez 2 ostatnie prawie nie było mnie w domu. Dlaczego? Bo większość ludzi zachowywała się tak jak Pan. Nie było woli walki i przeprowadzenia zmian, ale za to ludzie twierdzili, że:
- nic się nie da zrobić
- każdy jest zły
- a jak nawet zrobił coś dobrego, to i tak chciał źle
- powiem to, co wiem (dotyczyło malwersacji), ale w razie czego wyprę się, bo nie będę się narażać
- złodziej, bo złodziej, ale swój, a gdy przyjdzie nowy człowiek, to choćby był uczciwy, to nie wiadomo jakie zaprowadzi porządki
itd.

Dlatego pytam raz jeszcze: Co ma Pan zamiar zrobić w związku ze zbliżającymi się wyborami, zwłaszcza samorządowymi?

Jeżeli ma Pan konkretną propozycję, jest Pan w stanie zorganizować ludzi, skupić ich, skrzyknąć m.in. poprzez ten portal, to BRAWO!!! To proszę to robić i działać już.
Historia lokalnej Prawicy Razem, Ligi Polskich Rodzin czy AWS-u pokazuje, że pospolite ruszenie jest możliwe (tylko proszę nie roztrząsać w kolejnym poście skutków działania tych formacji, bo nie o kierownictwo, ale samą ideę szybko stworzonego ruchu chodzi)

Ale jeżeli miałby Pan tylko krytykować tych, co próbują coś zrobić, może czasami nieudolnie, może z braku odpowiednich współpracowników, a może z niemożności ogarnięcia wszystkiego, to proszę lepiej się nie wypowiadać. To woda na młyn dla tych, którzy naprawdę nas łupią...

Wygadamy się i będzie dobrze

portret użytkownika witold k
cytuję Jolanta Lgocka

Szanowny Panie,
Czytając dotychczasową dyskusję postawiłam zabrać głos w sprawie.

Pani Jolu. To nasz Redaktor Zbyszek Ziemba ciągle ma ten sam problem. Jak mogę od dawna swoimi komentarzami próbuje kierunkować jego kosmiczne partyjniactwo. Pokazywać, że świat jeśli nawet był stworzony przez PIS. Może tak było. To to u licha nie uprawnia do ciągłego przypominania o tym, bo ludziska się z...gają. PIS ma cały czas legitymację do sięgania do Polskiego Żywiołu. Niestety PIS tę legitymację niszczy.

Jeśli chodzi o indywidualne odniesienia do osób wysoko postawianych. To oczywiste, że z tamtej perspektywy nie ma szans na rozpatrywanie pojedynczych spraw. Zawsze też siedzi w człowieku niechęć czy nieufność. Dopust Boży. Za to wskazane zarządzenie czy co to było... mówiące o odsyłaniu skarg do zainteresowanej prokuratury toż to to nasze piekiełko, które istnieje. Apeluje w tym miejscu do Zenka aby opisał swoje wieloletnie doświadczenie. Oczywiste przekręty są nie do ruszenia bo... nie pójdą wyżej.
witold k

Ale mi Pani przywaliła

Tadeusz Muszyński
Ja nie mam woli walki, wszystkie konie się śmieją do rozpuku. Załączam „List do radnych” oraz proponuję poczytać mój blog http://jawnosc.blogspot.com

LIST DO RADNYCH

Szanowne Panie, Szanowni Panowie,

Szanowni RADNI,

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że właściwie to Wy jesteście najważniejszą grupą ludzi, o wiele ważniejszą niż posłowie. To Wy jesteście bezpośrednimi reprezentantami obywateli, to od Was zależy najwięcej na styku władza i obywatel.
Czy zechcecie wprowadzić w Waszej Dzielnicy, Gminie czy Mieście ład i porządek ?
Czy zależy Wam na tym by mieszkańcom żyło się lepiej, aby panował ład i porządek ?
Wprowadzanie ładu i porządku należy rozpocząć od wprowadzenia go w najbliższym otoczeniu, w najbliższym urzędzie administracji, tj. Urzędu Gminy, Dzielnicy, Miasta czy Powiatu.
Wprowadzenie ładu i porządku wcale nie jest trudne, niemniej wiem, że wielu będzie temu przeciwnych.
Ład i porządek jest zaprzeczeniem bałaganu i korupcji.
Całe otaczające nas zło, wszystkie patologie mają podłoże korupcyjne.
Jak wszyscy dobrze wiemy, wszystko zaczyna się i kończy kasą.
Likwidacja patologii jest koniecznością i myślę, że nikogo rozsądnego nie muszę przekonywać do likwidacji patologii, oczywiście nikogo uczciwego.
Wielu ludzi popierających korupcję nie wie, że gdyby nie korupcja zarabiali by więcej, i że wszystkim żyłoby się lepiej.
Wszyscy powinni zrozumieć, że w wyniku korupcji pieniądze tylko w części wpływają do nieuczciwych, skorumpowanych ludzi, musimy wiedzieć o tym, że jest to jak napisałem tylko część pieniędzy tracona w wyniku wziątku, czyli łapówki, czy jak kto woli nieuprawnionej prowizji. Wielokrotnie większa część pieniędzy jest po prostu marnowana w sposób nieprzydatny nikomu. Tak się dzieje można powiedzieć zawsze.
Często wykonuje się inwestycje nikomu nieprzydatne lub zbędne tylko po to, by dostać nieuprawnioną prowizję.
Przykład:
W jednym z miast Urząd Miejski wybudował duży i bardzo drogi obiekt handlowy pomimo, że nie było zapotrzebowania na powierzchnie handlowe, a nawet był nadmiar powierzchni handlowych w tym mieście. Koszt budowy był zaprzeczeniem zdrowego rozsądku. Obiekt przynosi straty i zawsze będzie przynosił straty, o zwrocie kosztów budowy nawet nie można marzyć. Z braku najemców ostatnio Urząd Miasta sam na własne potrzeby zapełnia puste pomieszczenia własnymi urzędnikami, czasem w proporcji: jeden urzędnik na sto metrów kwadratowych.

Mechanizmy demokratyczne, ograniczające patologie znane są w świecie od dawna a polegają na jawności życia publicznego. W zakresie jawności życia publicznego przodują kraje skandynawskie, dlatego też w tych krajach korupcja jest postrzegana na wysokości 1 %, u nas bez mała 50%.

Spróbujcie w Waszym Urzędzie Miasta czy Gminy wprowadzić jawność życia publicznego.
Na początek uchwalcie uchwałę, która nakaże każdemu wydziałowi, każde pismo wpływające do wydziału w dniu wpływu a najpóźniej nazajutrz publikować w internecie na stronie tego wydziału. Odpowiedź na to pismo też należy publikować na stronach tego wydziału w komplecie z pismem zasadniczym. Każdy urzędnik po godzinnej nauce jest w stanie własnoręcznie przygotować pismo do wprowadzenia na stronę internetową swojego wydziału. Ludzie będą sprawowali kontrolę a dodatkowo pracownicy będą mieli wgląd czy władza „nie przeoczyła” jakiejś decyzji.
Tego typu działanie należy poprzedzić akcją informacyjną dla mieszkańców, że wraz z pismem należy złożyć oświadczenie o wyrażeniu zgody lub nie wyrażeniu zgody na umieszczenie pisma wraz z odpowiedzią z danymi osobowymi w internecie.
Na całym cywilizowanym świecie na końcu pisma umieszcza się zapis: zezwalam na przetwarzanie danych osobowych.
W przypadku odmowy zgody na przetwarzanie danych osobowymi pismo należy opublikować w internecie w formie sprawozdana z wpływu pisma opisujące sprawę bez danych osobowych oraz sprawozdanie z odpowiedzi na to pismo opisujące odpowiedź bez danych osobowych, w sposób zgodny z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyjątkiem są wszelkie pisma dotyczące finansów: ulg, umorzeń itp. W takim przypadku brak zgody na przetwarzanie danych osobowych skutkuje odmową rozpatrzenia sprawy jako, że zgodnie z przepisami wszelka pomoc publiczna musi być jawna.
W tak prosty sposób społeczeństwo stanie się podmiotowe i jako społeczeństwo obywatelskie w sposób rzeczywisty samo będzie sprawowało kontrolę nad urzędnikami.
Nie muszę tłumaczyć, że żaden urzędnik nie odważy się koledze załatwić sprawy inaczej niż obcemu jeżeli będzie wiedział, że oba pisma wraz z odpowiedziami będą opublikowane. Szczególnie umorzenia podatków będą wnikliwie rozpatrywane a społeczeństwo rzeczywiście będzie uczestniczyło w tym procesie.
Musimy wymóc na posłach zmianą ustawy o ochronie danych osobowych tak by ustawa ta służyła społeczeństwu a nie była parasolem ochronnym dla patologii.

Celny strzał!

portret użytkownika Piotr M.

Celny strzał Pani Jolanto - gadułów, doradzaczy, "światłych mędrców", "autorytetów", "przewodników" - ludzi pokroju Michnika, Geremka (Boże bądź mu miłościw...) i im podobnych, traktujących Naród jako ciemną, zacofaną i niedojrzałą masę (raczej: stado baranów), którą trzeba wprowadzić do "cywilizacji", "Europy", itp. jest masa.
Na tzw. "autorytety" mam uczulenie.
Przy zakładaniu tego portalu idea była taka, że nie traktujemy współobywateli, czytelników, jak stado baranów, tylko swoją postawą pokazujemy, że potrzebna jest zarówno jawność jak i odwaga w życiu publicznym i zachęcamy do tego innych. Nie ma lepszych ("oświeconych", ...) ani gorszych.

Dziękuję pięknie

Szanowni Państwo,
dziękuję pięknie za współpracę i za prowadzone dyskusje. Państwa portal jest w gruncie rzeczy portalem w którym dyskutuje się kwestie historyczne lub problemy o randze krajowej, a to trochę nie moja bajka (bo lubię dyskutować o tym na co mam wpływ), ale to szanuję. Nie piszę tego z ironią czy jakoś tak ostentacyjnie zabieram zabawki i wynoszę się z piaskownicy. Po prostu potrzeby tutaj są trochę inne. Nikt (poza Witkiem) nie podejmuje nie tylko sygnalizowanych przez mnie, ale jakichkolwiek problemów na poziomie miasta. Proszę mi darować ten wpis. Mogłem wycofac sie bezszelestnie, ale uznałem , że krótka informacja o przyczynach będzie zachowaniem przyzwoitym, więc zadziałałem zgodnie z zasadą " gdy nie wiesz jak się zachować sprobuj zachować sie przyzwoicie". W wolnych chwilach zapraszam na portal:
http://www.naszpiotrkow.pl

Z poważaniem
Paweł Ciszewski

Paweł jesteś Gościem.

portret użytkownika witold k
cytuję P.Ciszewski

Szanowni Państwo,
dziękuję pięknie za współpracę i za prowadzone dyskusje. Państwa portal jest w gruncie rzeczy portalem w którym dyskutuje się kwestie historyczne lub problemy o randze krajowej, a to trochę nie moja bajka (bo lubię dyskutować o tym na co mam wpływ), ale to szanuję. Nie piszę tego z ironią czy jakoś tak ostentacyjnie zabieram zabawki i wynoszę się z piaskownicy. Po prostu potrzeby tutaj są trochę inne. Nikt (poza Witkiem) nie podejmuje nie tylko sygnalizowanych przez mnie, ale jakichkolwiek problemów na poziomie miasta. Proszę mi darować ten wpis. Mogłem wycofać się bezszelestnie, ale uznałem , że krótka informacja o przyczynach będzie zachowaniem przyzwoitym, więc zadziałałem zgodnie z zasadą " gdy nie wiesz jak się zachować spróbuj zachować się przyzwoicie". W wolnych chwilach zapraszam na portal:
http://www.naszpiotrkow.pl

Z poważaniem
Paweł Ciszewski

Paweł jesteś Gościem. Współpraca z Tobą to przyjemność. W każdym czasie twój powrót jest tu mile widziany. Też ubolewam, że sprawy samorządowe nie znajdują stosownego czasu czy miejsca. Oddaje trybunalskim swoje pieniądze, nie przelewa mi się i czas.... niesamowite ilości godzin.
Właśnie próbuję powoływać redakcję ... nikt nie zgłosił się sam. Widzę, że jest to coraz bardziej konieczne.

Rozumiem, że Twoje konto u nas zostaje. A więc blog i podstrona. Boje się, że po usunięciu konta wylecą nie tylko Twoje arty ale i powiązane komentarze.
Nie wiem czy wiesz. Masz u nas prócz blogu i podstrony: zakładkę: http://www.trybunalscy.pl/node/194
jak i Twoje dziecko:
http://www.trybunalscy.pl/node/172
można by je uzupełnić uaktualnić.
witold k

Zdecydowanie popieram pana Ziobro

Zdecydowanie popieram pana Ziobro. Ludzi takich jak on ciągle zbyt mało. Mam nadzieje, że jego kariera się rozwinie by nadal służył Polsce!

Jeżeli

Tadeusz Muszyński
Jeżeli chce Pan znać prawdę o Panu Ziobrze to proszę o kontakt t.mu@o2.pl
Jeszcze jedno, na list zamordowanego Ojca Krzysztofa Olewnika nie tylko nie zareagował ale nawet nie odpowiedział.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.