Skip to main content

“Stefan Niesiołowski mści się..."

Ryszard_Czarnecki.jpg

“Stefan Niesiołowski mści się za to, że Jarosław Kaczyński go nie wziął na listę PiS-u. Niechęć i jego obecne wściekłe ataki na PiS wynikają z urazów osobistych. Gdyby wtedy udało się mu wejść do PiS, dziś ostro atakowałby Donalda Tuska i toczył mordercze boje z Januszem Palikotem, pod sztandarami PiS-u.”
Takie słowa możemy przeczytać w wywiadzie z europosłem Ryszardem Czarneckim zamieszczonym w “Polska Dzienniku Łódzkim”. Czarnecki współpracował z Niesiołowskim już w ramach projektu ZchN więc można przypuszczać, że wie co mówi.

Zb.Ziemba

12 stycznia 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Autorytet na miarę rządzących?

Małgorzata Nowakowska

Po raz kolejny, tym razem w zupełnie innym ujęciu, wraca sprawa Niesiołowskiego, człowieka chwiejnego i podatnego na zawirowania z każdej strony, zainteresowanego w pierwszym rzędzie korzystnym ulokowaniem własnej osoby.

W zależności od potrzeby, klęcząc przed Obrazem Jasnogórskim lub składając meldunek "czerwonym atramentem" przed pełnomocnikami od czerwonego sztandaru.

Dla przypomnienia:

Artykuł

"Manipulacje z Niesiołowskim w tle, liderem Partii Obiektywnych inaczej..."

Ryszard Czarnecki

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Pan R. Czarnecki jest czołowym polskim wędrowniczkiem! Tworzył prorynkowy UPR, przefrunął przez skrajnie lewacką Samoobronę, by wylądować w etatystycznym PIS-ie!
Brawo, wyśmienity autorytet!
Piotr Korzeniowski

O Niesiołwskim pisałem....

tutaj: Jestem za tym , Aby... i nie wiem czy ktos z czytających dołączył do akcji wysyłania maili czy nie. Osobiście uważam, że jest to człowiek niebezpieczny dla społeczeństwa gorzej niż Palikot

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.