Skip to main content

Kłamstwa Heni trzeba przypomnieć

Kłamstwa Heni trzeba przypomnieć dlatego, bo to środowisko staje przed nami i wmawia nam niestworzone rzeczy.
(Tutaj dodatkowo wtrącę, że są kolejne filmy warte uwagi Kim jest marszałek Borusewicz? - niektóre linki znajdziesz poniżej więcej warto poszukać w net-cie.)
Dzisiaj gdy jak by się kreatorom fałszywej historii o "heroicznej Heni Krzywonos" zdawało, że świadkowie jej obstrukcji strajkowej już nie żyją, to nastał czas, aby środowisko tych co ukradli związkowi Solidarność - gazetę zwana wyborczą, mogło bezkarnie przez prasę, książkę, medialne audycje, a nawet poprzez perfidnie zakłamaną produkcję filmową pisać "nowa historię" zdarzeń w celu tworzenia wielkości wątpliwych person. Zależy im na tym żeby w naszym polskim narodzie mogli realizować kolejne zadania operacyjne.

Najgorsze jest to, że ci ludzie starają się redagować podręczniki szkolne wstawiając te dyrdymały jako wiedzę z tego okresu, zatruwając zdrowe myślenie młodych pokoleń.

I dlatego warto zwrócić szczególną uwagę chociażby na aktywistkę PO - Henrykę Krzywonos, której historie dopisuje się wtedy, gdy świadkowie jej aktywności już nie żyją i nie mogą sprostować publikowanych przekrętów.

Fakt ukazywania łamistrajków jako tych co odegrali najważniejsza rolę w nowej historii staje się znamiennym i wymaga nie tylko sprostowania, ale przede wszystkim uświadomienia obecnie dokonującego się na naszych oczach procesu mieszania i zawłaszczania. Ta degrengolada - poplątanie z pomieszaniem serwowane dla zniechęcenia i odciągnięcia od prawdy historycznej tych wydarzeń.

W tej sprawie niepozbieranej, poplątanej, a dzisiaj widać jak bardzo bezczelnej, nieetycznej i zakłamanej kobiety - stosownie reagować i mówić się nie chce uczestnikom tych wydarzeń, bo nawet widzą jak wyroki wydawane przez ubabranych sędziów jeszcze bardziej irytują i udowadniają, że robią jeszcze więcej szkody dla tej całej prawdy historycznej.

Dlatego warto bezpośrednio poznawać te wydarzenia z relacji autentycznych światków, szczególnie tych których nie lubią te reżimowe mass media. To ci ludzie najlepiej ukazują niewygodne fakty o których nie robi się programów.
Swoją publikacją pragnę zwrócić uwagę i zachęcić do dalszego docierania do materiałów godnych uwagi chociażby zamieszczonych na WWW.YOUTUBE.COM, ale nie tylko...
Przecież jest tak wiele ciekawych rzeczy w sieci, jeżeli czujemy i wiemy, że ten temat warty będzie kontynuowania to zachęcam do dopisywania odpowiedzi ilustrowanych kolejnymi faktami.

Na koniec warto dobrze przyjrzeć się tytułowej "sztandarowej bohaterce PO", bo stary układ {okrągłostołowy} z kobiety mającej wówczas problemy alkoholowe, z którą w tych czasach strajków były niemałe kłopoty obyczajowe, poprzez wielkie zakłamanie prawdy - chcą wybudować fałszywą figurę do swoich medialnych rozgrywek - polecam:
1. Fałszywe autorytety "Solidarności" - Henryka Krzywonos
2. HENRYKA KRZYWONOS - PODRABIANA BOHATERKA !!! SZOKUJĄCA PRAWDA !!!
3. Krzywonos, fikcyjna legenda, niebywałe relacje świadka.
4. Zenon Kwoka o Henryce Krzywonos w programie Pod Prad
5. Ania Walentynowicz o Henryce Krzywonos - Dwie kobiety które obroniły honor SG.
6. Wałęsa Bolek i Henryka Krzywonos

W uzupełnieniu dla lepszego obrazu ludzi trzymających władzę i sytuacji wokół "układu okrągłostołowego" warto poznawać skrzętnie ukrywane fakty i zapoznać się z nimi:
TAK WAŁĘSA POTRAKTOWAŁ PUŁKOWNIKA KUKLIŃSKIEGO...INNYCH:KACZYŃSKICH,GWIAZDĘ,WALENTYNOWICZ

Dla tych cierpliwych i dociekliwych polecam linki filmów:
1. Kim jest marszałek Borusewicz?
2. dr.doc.hab.Slawomir Cenckiewicz o Walesie
3. "Wałęsa. Człowiek z teczki." - pierwszy agent PRL oczami Sławomira Cenckiewicza
4. TW "Bolek"
5. Zakazany, ukrywany 27 lat film. CAŁOŚĆ ! - Jak Bolek Wałęsa zniszczył Solidarność
6. Misja specjalna - Oszustwo Magdalenki i okrągłego stołu.

movie: 
See video
5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak