Skip to main content

Kampania prezydencka 2015

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Pożyteczni idioci. Przepraszam. Kandydaci na najwyższy urząd III RP. U kogo pracują?

Mamy niebawem prima aprilis, to i warto spróbować zgadywać. Przepraszam, jeśli bojówkarzy, to znaczy sztabowców poszczególnych kandydatów zdenerwowałem, ale... Ale gdyby śrut, kapiszony, ślepaki, jakich używają poszczególni kandydaci prawicy złożyli w jednym miejscu (komitecie wyborczym) to strony nas rozgrywające (WSI i CIA) musiałyby się trochę wysilić, a tak... przykro patrzeć. Przykro patrzeć na poziom rzekomej rywalizacji – awionetka czy autobus?

Z tych poważniejszych: Rozgonić ZUS czy SKOK. Pospolite ruszenie pod szyldem funkcjonujących partii czy „nie partii”... bo jeszcze kasy oligarchów, a nie budżetu używają... Podatki omijać czy zmniejszać?

To tak, pokrótce, główne elementy propagandy wyborczej prawicy. Jeśliby zestaw był proponowany do debaty i realizacji po wyborach przez jednego kandydata; jeśli wzmocniony byłby elementami podważającymi czy może ujawniającymi politykę zadłużania PRL-u i obecnie III RP z mocnymi akordami narodowymi, kulturowymi to ciągle tląca się podtrzymywana rywalizacja „Chamów i Żydów” musiałaby zmienić oblicze i cele. Na ten przykład stalinięcie Bronisław Be nie mógłby do południa udawać „Chama” po południu „Żyda” - natolińczyka&puławianina. WSI nie mogłoby sterować kilkoma kandydatami, tylko jednym. CIA podobnie. Już byśmy wiedzieli, kto nagrywał, co nagrał i po co. Byłby czas zadawać pytania, kto woził Gierka do Paryża w celu podpisywania kolejnych lichwiarskich pożyczek. Po co UE zwinęła z Polski taką sierotę, jaką jest Donald? Po co im ten gość? O co tu chodzi? Po co CIA przewerbowała parobków komunistycznej Rosji? Co im z tego wyszło? Jak Amerykanie mają zamiar ominąć kolejny pomysł na Judeopolonię. Czy mają i jak? Będzie wyjaśnienie zaszłości, współpraca? Suwerenem będzie polski rząd? Miejsce dla starego europejskiego narodu w nowym rozdaniu... co przewiduje? Stolica z Moskwy przez Brukselę do Wa-wy się przeniesie? Goj czy Icek będzie szefem?

Jest jeszcze wiele pytań i nie myśl jeden z drugim, że sztabowcy nie wiedzą, iż należy je zadać i podjąć działania. Wiedzą! Mają nas za tych, którzy za kilka dni będą krzyczeć na KRZYŻ z NIM! A kasę, jak wtedy, rozdadzą tak tym partyjnym jak i tym antypartyjnym.

witold k

30 marca 2015

3.833335
Ocena: 3.8 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak