Skip to main content

NIE dla sowieckiego kłamliwego pomnika

mamipulacja.jpg

W Rosji powstał komitet budowy w Krakowie Pomnika Zamęczonych Rosjan jeńców wojennych przez polaków w naszych obozach {po Wojnie z 1920 roku}.

Nie możemy pozwolić na taką manipulacje faktami historycznymi i komu jest drogie dobre imię Polski i prawdy historycznej. To nasi obywatele od czasu Rozbiorów Rzeczpospolitej byli nieustannie podawani wywózkom na Sybir, Kazachstanu. Mordowani w Katyniu, rusyfikowani, sowietyzowani, eksterminowani, więzieni, torturowani i ograbiani z ludzkiej godności. To ich hasło: Dobry Polak to Martwy Polak.

Gdy miałem piętnaście lat oficer sowiecki na moje pytanie co robią w naszym kraju, beztrosko z uśmieszkiem odpowiedział: "Malczik bo my wam polaczkom nie wierim"

PRZYŁĄCZMY SIĘ DO STOWARZYSZENIA STUDENTÓW RZECZPOSPOLITEJ do ich petycji protestu do Ministra Kultury na stronie: citizengo

Stanisław

26 października 2014

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak

Eeee

portret użytkownika witold k

W Piotrkowie jeszcze stoi pomnik wdzięczności Armii Czerwonej. Obecnie nosi imię Henryka Komara. Można zaproponować Kapitanowi Putinowi odstąpienie od budowy nowego pomnika w Krakowie na ten w Piotrkowie. Tu uwaga: Putin, Tusk oczywiście, ówczesny prezydent Piotrkowa, któremu nie starczyło odwagi do rozebrania pomnika, Bronisław Komorowski ostatni bastion postkomunistycznej bezpieki... no córka Jaruzelskiego (promuje PRL) - budowniczego pomników wdzięczności; mogliby przy okazji ponownego ukonstytuowania pomnika odczytać deklaracje polskiego frajerstwa. Młodzi historycy - zaraz po imprezie przedstawiliby np. kulisy finansowania przez Amerykanów Rosji... w ówczesnym czasie.

Strona z Petycją to:

www.citizengo.org Proszę wszystkich o podpisywanie jej bo to sprawa najwyższej wagi nas wszystkich polaków.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.