Skip to main content

Urzędnicy na listach wyborczych; lewicowe poglądy czy biznesy

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Post PRL w pełnej krasie. Miejska Rada Narodowa – dla młodych; partyjna zajawka na obsadzenie swoich w tzw. samorządzie – przechowalnia.

To, co od 20 lat skrupulatnie urządził nam PROM, przechodzi z socjalizmu do komunizmu. Znów przypomnę. Generał Jaruzelski zapowiedział, że będzie bronił socjalizmu jak niepodległości. A to po to, aby wreszcie mógł zapanować w PRL-u raj - mianowicie komunizm; niepodzielna władza koterii. Ci partyjniacy, którzy byli przeciw, zostali usunięci po to, aby po rozjechaniu konkurentów „czołgami” mogli na nowo dogadać się w Magdalence.

Nic się nie zmieniło. Nic, moi mili parafianie. Partia partią (miejsce rozdające konfitury) towarzysze krzywdy sobie nie zrobią. MRN to z reguły przechowalnia na czas; dla kolegów, koleżanek, którzy się narazili, którym np. prokurator pensje zabierze. MRN, jak wiemy, nie miała woli sprawczej, a moc wykonywalna zalecenia z góry. Czy coś się zmieniło?

Lewicowe poglądy czy biznesy.

Ilu liderów tzw. prawicy to w istocie lewacy. Ilu lewaków z pochodzenia (syn komucha, ubeka itp.) to lewacy, a ilu prawicowi biznesmeni.

witold k

13 października 2014

PS. To prawicowcy nie lewicowcy omijają portal trybunalscy.pl. Interaktywny portal dyskusyjny w żaden sposób nie dotowany czy powiązany z administracją. Nie obciążający podatnika. Wolny. Kiedyś zacznę przywoływać po nazwisku.

3.857145
Ocena: 3.9 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak